Adıyaman Tutu SYDV Personel Alımı(13 Eylül 2012)

T.

 

T.C. TUT KAYMAKAMLIĞI

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

2 ADET BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Adıyaman İli Tut İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen niteliklerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel...

 


T.C. TUT KAYMAKAMLIĞI


SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI


2 ADET BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI


Adıyaman İli Tut İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen niteliklerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu, Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışacak personelin niteliklerini belirleyenNorm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esasları ve 4857 sayılı İş Yasası uyarınca aşağıdaki esaslar dahilinde 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi unvanlı sözleşmeli personel istihdam edilecektir.


İŞİN NİTELİK VE NİCELİĞİ


İşin Süresi : Belirsiz Süreli Sözleşme (2 ay deneme süreli)


Kadro Unvanları : 2 Adet-Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi,


 


1- ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


A) GENEL ŞARTLAR


1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.


2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.


3- 18 yaşını bitirmiş olmak.


4- Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak, askerlik hizmetinden muaf olmak ya da tecilli olmak.


5- Sınava son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.


6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.


7- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


8- Adli sicil kaydı bulunmamak.


9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.


B) ÖZEL ŞARTLAR


SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ÜNVANLI BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İÇİN;


. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.


. Adıyaman ilinde son altı ay içinde ikamet ediyor olup, Tut ilçesinde oturmayı taahhüt etmek.


. İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak


. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,


. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak. Bilgisayar alanında ders aldığı programlara ilişkin sertifika ya da belge sahibi olmak tercih sebebidir.


. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak,


. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 2 (iki) adet eleman alınacaktır.


2- İŞİN SÜRESİ


1-İşin Süresi: Daimi (2 Ay Deneme Süreli)


3-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER


Aşağıda istenen belgeler 20 Eylül 2012 Çarşamba günü saat 17.00 ye kadar Vakıf Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir. Mülakatta başarılı olan adaydan istenilen belgelerin asılları bizzat istenecek, fotokopilerin aslına uygunluğu kontrol edilip tasdik edildikten sonra iade edilecektir.


1- Sözleşmeli Personel İş Talep Formu,


2- Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti,


3- (T.C.Kimlik numaralı) Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi,


4- 2011 veya 2012 yılı KPSSP 3 sınav sonuç belgesi


5- 2 adet vesikalık fotoğraf.


6- Nüfus İdarelerinden alınmış Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Örneği


8- Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu (İşe alım kararından sonra istenecektir)


9- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi


10- Varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve özgeçmişleri,


4- BAŞVURU VE MÜLAKATA İLİŞKİN BİLGİLER


1- Başvuruda bulunacak adayların, Vakıf Başkanlığında yer alan İş Talep Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak istenilen diğer belgelerle birlikte 20 Eylül 2012 Çarşamba günü saat 17.00a kadar Tut İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Tut Kaymakamlığı Tut/ADIYAMAN adresine teslim etmeleri gerekmektedir.


2-Başvuru sırasında Kurumumuz tarafından aranan belgeler incelendikten sonra eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.


5-DİĞER HUSUSLAR


1-Sözleşmeli personel, ihtiyaç duyulan hizmet birimleri ve pozisyonlarda istihdam edildiğinden, Devlet memurlarında olduğu gibi kurumlar içinde veya kurumlar arasında naklen atamalarına dair mevzuat bulunmamaktadır. Bu nedenle bu pozisyonlara yerleştirilen personel herhangi bir nedenle (eş durumu, sağlık vb.) nakil talebinde bulunamazlar.


2-Atamaları yapılmayan adayların başvuru evrakları, yerleştirme sonucundan itibaren 15 gün içinde aday tarafından talep edilmesi halinde iade edilecek olup, belirtilen süre sonrası yapılacak talepler dikkate alınmayacaktır.


6-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI VE ATAMALARIN YAPILMASI


1-Tut İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Sözleşmeli personel alımı ile ilgili yerleştirme başvurusunda bulunan adayların, ilan edilen niteliklere uygunluğu incelenecektir. Adayların KPSS puan durumuna göre değerlendirmeler yapılacaktır.


2-Başvurusu kabul edilen adaylardan ihtiyacın 3 (üç) katına kadar sayıda kişi mülakat için çağrılacak ve kabul edilen adaylardan her pozisyon için bir 1 asil 1 yedek olmak üzere 2 aday Mütevelli Heyetinin onayına sunulacaktır. Mütevelli Heyetinin onayını müteakiben sözleşme yapılmasına karar verilen elemanlarla sözleşme yapılarak göreve başlatılacaktır.


3-Adayların evrakları üzerinden yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun olmayan ya da yanlış beyan verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak atamaları yapılmayacak ve sözleşmeleri imzalanmayacaktır. Bu durumda Mütevelli Heyetince kabul edilen yedek eleman çağırılarak kendisiyle sözleşme yapılacak ve göreve başlatılacaktır.


4-Sağlık raporu sadece yerleştirilmesi yapılan adaylardan istenecektir.


5-Verilen süre içinde başvurmayan, başvurup ataması yapıldıktan sonra görevine başlamayan ya da aranılan şartları taşımadığı sonradan anlaşılanların atamaları iptal edilip yerine yedek elemanın ataması yapılacaktır. Belirtilen süre içinde görevine başlamayan veya eksik evrakını teslim etmeyenlerin yerine puan sırasına göre diğer adaylardan çağırılabilir.


6- Sınav sonuçları Tut Kaymakamlığının resmi web sayfası olan


www.tut.gov.tr adresinden ilan edilecektir.


7- Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.


7-MÜRACAT YERİ ve İLETİŞİM BİLGİLERİ


- Başvurular 04/09/2012 - 19/09/2012 tarihleri arasında, 19/09/2012 günü saat 17,00a kadarhttp://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden yapılacaktır.


- Mülakata çağrılacak aday bilgileri isim listesi 24 Eylül 2012 günü, www.tut.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


İrtibat Kurulacak Kişiler: Vakıf Müdürü Ramazan KAYCI, Büro Görevlisi Hatice ATEŞOĞLU


Müracaat yeri: Tut Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı


Dr. Nusret FİŞEK Cad. Tut / ADIYAMAN


Tel : 0 416 4412227


Faks : 0 416 4412246


İLANEN DUYURULUR


TUT KAYMAKAMLIĞI

13 Eyl 2012 - 20:46 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?