Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı (14 Şubat 2013)

T.

 

T.C ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSÎTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN (ÇOMÜ) ÖĞRETİM ELEMANLARI ALINACAKTIR

Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren en geç 15 gun içinde istenilen belgelerle Profesörlerin Rektörlüğe;...

 

T.C ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSÎTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN (ÇOMÜ) ÖĞRETİM ELEMANLARI ALINACAKTIR

Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren en geç 15 gun içinde istenilen belgelerle Profesörlerin Rektörlüğe; Yardımcı Doçentlerin ise kadrosunun açıldığı ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir. Profesör kadrolarına posta ile yapılan başvurulardaki gecikmeler ile eksik belgeli dosyalar kabul edilmeyecektir. Yardımcı Doçentlik kadrolarına başvuruların şahsen elden yapılması gerekmekte olup posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adayların aşağıda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

1. 2547 Sayılı Kanunun 5572 Sayılı Kanunla değiştirilen 23. 25 ve 26. maddesinde belirtilen koşulları ve aynı kanun uyarınca Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Elemanı Kadrolarına Atanma ve Yükseltilme Kriterlerini (www.comu.edu.tr) taşıyor olmak.

2. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul'ca denkliğinin onaylanmış olması.

3. Profesör kadroları daimi statüde olup. başvuracak adayların anabilim dallarını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, nüfus cüzdan sureti ve 2 adet fotoğraf ile bilimsel çalışma ve yayın listeleri (Profesör kadroları için yedi nüsha). Doçentlik Belgeleri, kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini de ekleyerek Rektörlüğe ulaştırmaları gerekmektedir.

4. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların: özgeçmişlerini, doktora diplomalarının tasdikli sureti ile anabilim dalını belirtir dilekçe, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, bilimsel çalışmaları ve varsa yayın listelerini (dört nüsha), kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini de ekleyerek ilgili fakülte dekanlıklarına ulaştırmaları gerekmektedir.

5. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir

6. Bir adayın sadece 1 kadroya başvurma hakkı vardır

7. Erkek adayların dosyalarına askerlik durum belgelerini eklemeleri gerekmektedir.

ÇANAKKALE SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

 
BOLÜM

ANABİLİM DALI

PROF

YRDDOÇ.

DER.

AÇIKLAMAYönetim ve Organizasyon

-

1

-

-

Yerel yönetimler alanında çalışma yapmış olmak.TP FAKÜLTESİ


BOLÜM

Dahili Tıp Bilimleri

ANABİLİM DALI

Aile Hekimliği


PROF

YRDDOÇ.

1

DER.

1

AÇIKLAMA

Diyabetik ayak cerrahisi uygulanan hastalarda preoperatif medıkal tedavi konusunda çalışma yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİBOLÜM

ANABİLİM DALI

PROF

YRDDOÇ.

DER

AÇKLAMABiyoloji

Botanik

 

1

3

Bitkilerde canavar otu enfeksiyonu , tuzluluk ve kuraklık ilişkili antioksidan enzim aktivite çalışmaları yapmış olmak.

14 Şub 2013 - 13:40 - Akademik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?