KPSS 2013/2 ile Gelir İdaresi Başkanlığı'na yerleşenler dikkat!

KPSS 2013/ 2 YERLEŞTİRME SONUCUNA GÖRE GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI KADROLARINA YERLEŞENLER DİKKAT!!! Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, KPSS-2013/2 ile Gelir İdaresi Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatındaki.

KPSS 2013/ 2 YERLEŞTİRME SONUCUNA GÖRE GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI KADROLARINA YERLEŞENLER DİKKAT!!!

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, KPSS-2013/2 ile Gelir İdaresi Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatındaki...

KPSS 2013/ 2 YERLEŞTİRME SONUCUNA GÖRE GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI KADROLARINA YERLEŞENLER DİKKAT!!!

Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, KPSS-2013/2 ile Gelir İdaresi Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatındaki kadrolara yerleştirilen adayların;1- KPSS sonuç belgesine ilişkin internet çıktısı,2- ÖSYM'ce yerleştirildiğine ilişkin internet çıktısı,3- Öğrenim belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi,4- Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi (T.C. Kimlik Numaralı),5- Adli sicil ve arşiv kaydının olup olmadığına dair ilgilinin yazılı beyanı,6- Askerlikle ilişiği olmadığına dair ilgilinin yazılı beyanı,7- Sağlık yönünden görev yapmasına engel bir halinin bulunmadığına dair ilgilinin yazılı beyanı,8- Mal bildirim beyannamesi,9- Şoför olarak atanacaklar için sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi,10- Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak atanacaklar için "Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu" ile "Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı"nın aslı ile birlikte fotokopisi,11- Mütercim olarak atanacaklar için Yabancı Dil Seviyesini belirten belgenin aslı ile birlikte fotokopisi12- Son 6 ay içerisinde çekilmiş 4,5x6 ebadında 6 adet fotoğraf,13- Başka Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanların, görev yaptığı kurumdan alacağı hizmet belgesi14- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi,Yukarıda sayılan belgelerle birlikte 15 gün içinde;Merkez teşkilatına yerleşenler, Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı İlkadım Cad. Dikmen-Çankaya/ANKARA adresine,Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Zonguldak İl'lerine yerleşenler Vergi Dairesi Başkanlıkları İnsan Kaynakları Müdürlüğüne,Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Isparta, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kütahya, Muş, Nevşehir, Rize, Sinop, Tokat, Uşak, Van, Yozgat, Karaman, Şırnak, Karabük, ve Osmaniye İl'lerine yerleşenler Defterdarlık Personel Müdürlüğüne,şahsen başvurmaları gerekmektedir.Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacak, yapılmış ise iptal edilecek ve Türk Ceza Kanununun ilgili hükümlerinin uygulanması cihetine gidilecektir.Duyurulur.

29 Kas 2013 - 20:21 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )