Adnan Menderes Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(8 Aralık 2012)

T.

 

 

 

T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve...

 

 

 

T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır, ilgililerin 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

 

Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

 

Başvuracak Adaylardan;

 

1- Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini. Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme Puan Bildirim Formunu, (internet sitemizde yer almaktadır) yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına teslim edeceklerdir.

 

Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır, ilan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir.

 

DUYURULUR.

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABILİM DALİ

ÜNVANI

DERECE

ADFDİ

AÇIKLAMALARTıp Fakültesi

Dahili Tıp Bil ünlen

Aile Hekimliği

Profesûr

1

1

Aile Hekimli Uzmanı olmak, yaşlı sağlığı alanında ve çocukluk çağı obeotesı konusunda çalışması bulunmakVeteriner Fak

Veteriner Hekimliği Temel Bilimler

Histoloji ve Embnyokyı

Profesör

1

1

Rat Hipofizi konusunda Histolojik çalışmaları olmakZiraat Fakültesi

Bitki Koruma

Entomolojı

Profesör

1

1

Bitki zararlısı akarlar konusunda çalışmaları bulunmakZiraat Fakültesi

Tarla Bitkileri

Tahıllar ve Yemeklik Baklagiller

Profesör

1

1

Buğday ve Tritikale de ekmeklik kalitesi. Arpa'da malt kalitesi ve Mısır'da ornn kaliten üzerine çalışması olmakZiraat Fakflhcsı

Tarım Makinaları

Tarım Makinaları

Profesör

1

1

Hayvancılıkta mekanızatyon ve biyolojik materyal konusunda çalışmaları olmakZiraat Fakültesi

Zootekni

Yemler ve Hayvan Besleme

Profesör

1

1

Kanatlılarda gliserol kullanımı, sığır ve kuzu besisi üzerine çalışmalar olmak


08 Ara 2012 - 14:39 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler