Erzurum Pasinler SYDV Personel Alım İlanı(12 Aralık 2012)

2 (İki) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 17.

 

 

 

 

 
 

2 (İki) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 17.12.2012İl

ERZURUM

İlçe

PASİNLER

Alınacak Sayı

2Çalışma...

 

 

 

 

 
 

2 (İki) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 17.12.2012İl

ERZURUM

İlçe

PASİNLER

Alınacak Sayı

2Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİAçıklama

Bilgisayar sertifikası sahibi veya okuduğu okulda bilgisayar kullanma dersi almış olmak (tercih nedenidir) - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisin de en az 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarından Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İletişim Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (Öğretmenlik bölümleri hariç) mezun olmak. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - a.Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından yapılan 2011 veya 2012 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak b. Başvuru sırasında Pasinler ilçesi sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. c.Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını; http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx adresinden 10.12.2012 - 17.12.2012 tarihleri arasında son gün olan 17.12.2012 tarihi mesai bitimi olan saat 17:00? ye kadar yapacaktır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ç. Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 18.12.2012 tarihindePasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır. d. Başvuru sonucunda mülakata girmeye hak kazanan adaylar istenen belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini 18.12.2012 tarihi saat 17.00?ye kadar Pasinler ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edecektir. e. Mülakat 19.12.2012 tarih saat 14.00 de Vakfın toplantı salonunda başlayacak ve yapılacaktır. f. Başvuru sırasında kurumumuz tarafından aranan belgeleri inceledikten sonra eksik belgesi olanları veya aranan niteliklere uymayanbaşvurular kabul edilmeyecektir. g. Mülakat Sonuçları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti kararından sonra Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir ilan edilecektir. ğ. Vakfımız personel alıp almamakta veya ilana çıkılan personelin bir kısmını almakta serbesttir. h. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem başlatılacaktır. ı. Mülakat sınavını kazanan adaylarla vakıf mütevelli heyeti kararından sonra sözleşme imzalanacaktır. Bu adaylar sözleşme tarihi veya Genel Müdürlük onay tarihi  itibariyle görevlerine başlayacaklardır.
 

1 (Bir) adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 17.12.2012İl

ERZURUM

İlçe

PASİNLER

Alınacak Sayı

1Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİAçıklama

- Bilgisayar sertifikası sahibi veya okuduğu okulda bilgisayar kullanma dersi almış olmak (tercih nedenidir) - Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisin de en az 4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarından Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (Öğretmenlik bölümleri hariç) mezun olmak. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - a.Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından yapılan 2011 veya 2012 yılları Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak b. Başvuru sırasında Pasinler ilçesi sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olmak. c. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını; http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx adresinden 10.12.2012 - 17.12.2012 tarihleri arasında son gün olan 17.12.2012 tarihi mesai bitimi olan saat 17:00? ye kadar yapacaktır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ç. Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 18.12.2012 tarihinde Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır. d. Başvuru sonucunda mülakata girmeye hak kazanan adaylar istenen belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini 18.12.2012 tarihi saat 17.00?ye kadar Pasinler ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edecektir. e. Mülakat 19.12.2012 tarih saat 14.00 de Vakfın toplantı salonunda başlayacak ve yapılacaktır. f. Başvuru sırasında kurumumuz tarafından aranan belgeleri inceledikten sonra eksik belgesi olanları veya aranan niteliklere uymayan başvurular kabul edilmeyecektir. g. Mülakat Sonuçları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti kararından sonra Pasinler Hükümet Konağı? nın ilan panosunda ve Pasinler Kaymakamlığına ait www.pasinler.gov.tr ilan edilecektir ilan edilecektir. ğ. Vakfımız personel alıp almamakta veya ilana çıkılan personelin bir kısmını almakta serbesttir. h. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem başlatılacaktır. ı. Mülakat sınavını kazanan adaylarla vakıf mütevelli heyeti kararından sonra sözleşme imzalanacaktır. Bu adaylar sözleşme tarihi veya Genel Müdürlük onay tarihi itibariyle görevlerine başlayacaklardır.


12 Ara 2012 - 14:11 - SYDV


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?