il özel idaresi, belediyeler ve üniversiteler, tercihlerde bunların sıralamasını nasıl yapmalıyım?

EMRE AKAR Adlı üyemiz soruyor;hocam ben ortaöğretimden 88 puan aldım bu atamada tercih yapmayı düşündüğüm bir kaç yer var; il özel idaresi, belediyeler ve üniversiteler bunların sıralamasını nasıl yapmalıyım acaba? ve en önemlisi atanma şansım var mı acaba?hakan_alp Adlı Yetkilimizin Cevabı;Bu yıl atamalar beklenenden fazla oldu ve puanlar 90nın altını gördü.

EMRE AKAR Adlı üyemiz soruyor;
hocam ben ortaöğretimden 88 puan aldım bu atamada tercih yapmayı düşündüğüm bir kaç yer var; il özel idaresi, belediyeler ve üniversiteler bunların sıralamasını nasıl yapmalıyım acaba? ve en önemlisi atanma şansım var mı acaba?

hakan_alp Adlı Yetkilimizin Cevabı;
Bu yıl atamalar beklenenden fazla oldu ve puanlar 90'nın altını gördü.Tercih listesi olarak belediyeler sona yazılabilir.Üniversiteler iş rahatlığı açısından önerilebilir.Aynı zamanda üniversitede yüksek lisans vs yapmak isterseniz de mesai saatleri içinde izin verilebilir.Buna göre sıralamayı sizin yapmanız daha uygun olacaktır.

21 Mayıs 2014 - KPSS Rehber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.