Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nca yapılan yazılı açıklama dahilinde kuruma personel alımları yapılıyor. Başvurulara dair tüm bilgiler, ayrıntılar ve şartlar haberimizde...

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından 31 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanan ve adayların erişimine sunulan personel alım ilanı doğrultusunda alım yapacağını açıkladı.

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu, alım ilanını Yeni günün ilk dakikalarında Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasında yayımladı. İlan kapsamında kuruma 2 adet Ar-Ge Personeli alınacak. Alım ile kuruma eklenen personeller Kocaeli Gebze'de istihdam edilecek. Adayların çeşitli şartlara ve niteliklere tam olarak sahip olması şart.

GEREKLİ ŞARTLAR
Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu, adaylarında bu şartları arıyor;
a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.
b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
c) Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak 
d) Yurtiçi ve yurtdışı seyahat konusunda bir engeli bulunmamak.
e) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye
kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.
f) Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak

BAŞVURULAR
Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu personel alım ilanı başvuruları 21 / 06 / 2017 tarihi saat 17:00’ye kadar sürecek. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen TIKLAYINIZ. 

En kolay erişim imkanları olan ---> Ücretsiz anında haber alma imkanı! Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız  android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

31 May 2017 - 00:39 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler