LYS maratonu bitiyor

Lys Maratonu, bugün ve yarın yapılacak sınavlarla sona eriyor.

Lys Maratonu, bugün ve yarın yapılacak sınavlarla sona eriyor.1 milyondan fazla öğrenciyi ilgilendiren LYS yarışı bugün yapılacak sınavlarla sona eriyor.
Adaylar; Edebiyat, Coğrafya ve Fen Bilimleri sorularına yanıt arayacak.Adaylar, bugün 135 dakika ter döküp, üniversiteye...

Lys Maratonu, bugün ve yarın yapılacak sınavlarla sona eriyor.1 milyondan fazla öğrenciyi ilgilendiren LYS yarışı bugün yapılacak sınavlarla sona eriyor.

Adaylar; Edebiyat, Coğrafya ve Fen Bilimleri sorularına yanıt arayacak.Adaylar, bugün 135 dakika ter döküp, üniversiteye girmeye çalışacak.

Dikkat!
Adayların sınava gelirken yanlarında mutlaka "2011-LYS Sınava Giriş ve Kimlik Belgesi" ile "Nüfus Cüzdanı" veya "Pasaport" bulundurmaları gerekiyor.Sınav binalarında hiçbir eşya sınava alınmayacağından, adayların sınav binalarına bu belgeler dışında herhangi bir eşya getirmemeleri gerekiyor.Sınavda kullanılacak kalem, silgi, kalemtıraş, saat gibi gereçlerle şekerleme ve peçete bütün adaylara ÖSYM tarafından sağlanacak.

Adaylar sınava şeffaf pet şişe içinde su getirebilecek.

Adayların, sınavdan en az 1 saat önce sınav yapılacak bina önünde bulunmaları, sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önem taşıyor

24 Haziran 2011 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.