Batman Üniversitesi İç Denetçi Alacak

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere aşağıda adedi ve derecesi belirtilen kadrolara 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca İÇ DENETÇİ alınacaktır.

Başvuru Başlangıç Tarihi   :08 / 12 / 2015 Son Başvuru Tarihi       :22 / 12 / 2015

 

UNVANI

KADRO

DERECE

 

ADET

İÇ DENETÇİ

3

1

İÇ DENETÇİ

5

1

I- GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI

-  657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak. -  Maliye  Bakanlığı  İç  Denetim  Koordinasyon  Kurulu  tarafından  düzenlenen  Kamu İç  Denetçi Sertifikasına sahip olmak. -  Naklen atanma talebinde bulunacaklar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

II- BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar  müracaatlarını  başvuru  tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai  bitimine  kadar) Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla kadroya başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuruda geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Adres: Batman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Merkez Kampüs/BATMAN 04882173560

III- BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadrolara  başvuran  adaylar,  Kamu  Mali  Yönetimi  ve  Kontrol  Kanununun  iç denetçinin nitelikleri ve atanması başlıklı 65. maddesinin son fıkrası uyarınca değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu www.batman.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Atanmaya hak kazanan adaylar sonucun açıklandığı tarihten itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslimini müteakip atama yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde adayın göreve başlaması gerekmektedir. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarından vaz geçmiş sayılır.

IV- BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

- Özgeçmiş, - Kamu İç Denetçi Sertifikasının aslı veya noter onaylı sureti, (Ayrıca belgenin aslının ibrazı halinde Kurumumuzca tasdik edilecek sureti) - Mezuniyet   belgesinin   aslı   veya   noter   onaylı   sureti,   (Ayrıca   belgenin   aslının   ibrazı   halinde Kurumumuzca tasdik edilecek sureti) - Naklen atanacaklar için hizmet belgesi ve iç denetçi kadrosunda görev yaptığına dair ıslak imzalı ve güncel yazı, - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, - Nüfus Cüzdan Fotokopisi, - 2 adet fotoğraf, - Kadroya Atanmaya İlişkin Dilekçe. 

Batman Üniversitesi iç denetçi alacak. Başvurular 22 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

08 Ara 2015 - 16:58 - KPSS'siz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?