Karaman SYDV Personel Alımı (14 Eylül 2012)

Personel Alım İlanı KARAMAN VALİLİĞİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu’nun 16.

 

Personel Alım İlanı

KARAMAN VALİLİĞİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 nolu kararı ile SYD Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları...

 


Personel Alım İlanı


KARAMAN VALİLİĞİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI


Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 nolu kararı ile SYD Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar 16.04.2012 tarihinden geçerli olmak üzere 03/04/2012 tarih ve 2012/12 sayılı genelge ile yayınlanmıştır. Ayrıca bu konuda 2012/14 Sayılı Genelge yayınlanmıştır. Karaman İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına,2012/12-14 sayılı Genelgeler, yukarıda bahsedilen esaslar ve 4857 Sayılı İş Kanununa tabi şekilde 2 (iki) adet Büro görevlisi unvanında personel istihdam edilecektir.


İşin Adı: Sözleşmeli Personel Alımı


İşin Süresi: Belirsiz Süreli


I-ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


A) GENEL ŞARTLAR


1- T.C Vatandaşı olmak.


2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.


3- 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.


4- Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da Askerlikle ilişkisi bulunmamak.


5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


6- Türk Ceza Kanununun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı, zimmet, irtikâp, rüşvet, Hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarında mahkûm olmamak.


7- Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.


8- ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2011-2012 Kamu Personeli Seçme Sınavından Büro Görevlisi için KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.


B) ÖZEL ŞARTLAR


a) Bilgisayar sertifikası veya Bilgisayar dersi aldığına dair Transkript belgesi.


b) Son bir yıldır, Karaman İlinde ikamet ediyor olmak.


c), 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.


II-BAŞVURU VE MÜLAKATA İLİŞKİN BİLGİLER


1- Başvurular 11 Eylül 2012 Salı günü başlayacak olup 18 Eylül 2012 Salı günü sona erecektir.


2- Başvuruları, Vakfımız internet sitesinde (http://www.karamansydv.gov.tr) yayınlanan özel ve genel şartları taşıyanlar, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/tr/ sitesinden SYDV Personel Alım ilanlarından online olarak yapacaktır. Vakfımıza bizzat veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


3- İlan sonucunda başvuran adaylar içerisinden, alınacak olan personel sayısının 3 (üç) katı aday mülakata çağırılacaktır. 2 adet Büro Görevlisi için 6 (altı) kişi, geçerli 2011-2012 KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan itibaren sıralanarak mülakata çağırılacaktır. Mülakata çağrılan adaylar, şartları taşıdıklarını gösteren belgelerin aslını göstererek bir fotokopisini 19/09/2012 Çarşamba günü saat 17:30a kadar Vakıf Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.


4- Mülakata çağrılan adayların, Vakıf Müdürlüğüne teslim etmeleri gereken belgeler:


a) Özgeçmiş (CV)


b) Nüfus cüzdanı.


c) KPSS sonuç belgesi.


d) Diploma veya mezuniyet belgesi.


e) Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.


f) Adli sicil belgesi.


g) 3 adet fotoğraf.


h) Bilgisayar sertifikası yada transkript belgesi


ı) İkametgâh belgesi. (Son 1 yıldır Karaman İlinde oturduğuna dair)


j)Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu(Sözleşme imzalama aşamasında istenecektir.)


5- Personel alımına ilişkin ilan, duyuru ve bilgilendirme işlemleri Karaman SYDV http://www.karamansydv.gov.tr web adresinde yayınlanacaktır.


6- Mülakat Yeri: Karaman SYDV Toplantı Salonu.Mülakat Tarihi : 21 Eylül 2012 Cuma günü saat; 14:00da yapılacaktır


IV-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR


Mülakat sonunda atanmaya hak kazananların listesi Karaman İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının http://www.karamansydv.gov.tr sitesinde ve İlimiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında bulunan ilan panosunda ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


İRTİBAT ADRES VE TELEFONLARI


Müracaat yeri: Karaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İmaret Mah. 144. Sok. No:4


Merkez / KARAMAN


Karaman SYD Vakfı : (338) 213 60 00

14 Eyl 2012 - 21:21 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?