Kadir Has Üniversitesi personel alımı yapıyor!

Kadir Has Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuru ilanında Kadir Has Üniversitesi rektörlüğünde görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Başvuru ve diğer detaylar haberimizin devamında...

Kadir Has Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuru ilanında Kadir Has Üniversitesi rektörlüğünde görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor.

Kadir Has Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan duyuru ilanında şu ifadelere yer verildi:

Kadir Has Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversite Adı : KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ Duyuru Başlama Tarihi : 24.02.2020
Fakülte Adı : Hukuk Fakültesi Son Başvuru Tarihi : 12.03.2020
Bölüm Adı : Hukuk Fakültesi Ön Değerlendirme Tarihi : 16.03.2020
Anabilim Dalı : Genel Kamu Hukuku Giriş Sınav Tarihi : 18.03.2020
Kadro Tipi : Araştırma Görevlisi Sonuç Açıklama Tarihi : 20.03.2020
Kadro Sayısı : 1 Kadro Derecesi : -

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Genel Kamu Hukuku Bölümünde görevlendirmek üzere 1 Araştırma Görevlisi alınacaktır.

2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 9 Kasım 2018 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik uyarınca Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Genel Kamu Hukuku Bölümünde görevlendirilmek üzere 1 Araştırma Görevlisi alınacaktır.

Aranan Koşullar:
1. 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 9 Kasım 2018 tarihli Resmi gazetede yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” te yer alan genel ve özel koşulları taşıyor olmak,
2. Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve Kamu Hukuku alanında Tezli Yüksek Lisans yapıyor olmak
Başvuruda İstenen Belgeler:
1. Başvuru Dilekçesi, (Öğr. Elemanı Başvuru Dilekçesi)
2. Özgeçmiş,
3. 2 adet fotoğraf
4. Nüfus Cüzdan Fotokopisi
5. Öğrenim Belgeleri (Diplomalar, Transkript, Yabancı Yükseköğretim Kurumu mezunlarının
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren onaylı belge)
6. Öğrenci Belgesi
7. ALES belgesi (en az 75 puan)
8. Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen Merkezi Yabancı Dil Sınavından (en az
70 puan) ve/veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan muadili bir puan aldığını gösterir belge,
9. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

Başvuru Yeri:
Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampusü, İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Cibali/Fatih/ İSTANBUL adresine şahsen ya da posta yolu ile başvuruda bulunulacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik başvurular dikkate alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar İnsan Kaynakları Direktörlüğüne ulaşmış olmakta.

24 Şub 2020 - 11:26 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler