Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(25 Aralık 2012)

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünden:   Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosu tarafından.

 

 

 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosu tarafından...

 

 

 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosu tarafından tespit edilen ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından uygun görülerek yayımlanan (http://personel.yok.gov.tr/AkademikDuyuru/?sayfa=akademikyukselme) Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Yönergesindeki koşullara göre daimi statüde çalıştırılmak üzere öğretim üyesi alınacaktır.

 

PROFESÖR kadrolarına başvuracak adayların, www.bilecik.edu.tr adresinde bulunan müracaat formu, başvurdukları birim ve Anabilim Dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi, doçentlik belgesi (yurtdışından almış oldukları diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şartıyla), yayın listesi, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

 

DOÇENT kadrosuna başvuracak adayların; www.bilecik.edu.tr adresinde bulunan müracaat formu, başvurdukları birim ve Anabilim Dalını/Programını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 (iki) adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi, doçentlik belgesi (yurtdışından almış oldukları diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şartıyla), yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosya ile birlikte Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına teslim edeceklerdir.

 

Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde kabul edilecektir.

 

Başvuru esnasında doktora, doçentlik belgesi, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi ve istenilen diğer belgelerin fotokopileri, atama yapılacak olması halinde ise; aslı veya aslı ile birlikte fotokopisinin olması gerekmektedir.

 

Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar ile daha önce çalışıp ayrılanlar çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ve ayrıntılı Hizmet Belgesi'ni başvuru belgesine ekleyeceklerdir.

 

Tüm adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.

 

Belirtilen şartları taşımayanlar, süresi içerisinde başvurmayanlar ve posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Başvuru evrakları iade edilmeyecektir. Duyurulur.

 

Birimi

Bölümü

Anabilim Dalı

Kadro Unvanı

Kadro Derecesi

Adet

AçıklamaMühendislik Fakültesi

Kimya ve Süreç Mühendisliği

Kimya ve Süreç Mühendisliği

Profesör

1

1

Alternatif Enerji Kaynakları konusunda çalışmaları olmak.Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

Türk Dili ve Edebiyatı

Doçent

1

1

Kuzeybatı Grubu Türk Lehçeleri üzerine çalışmaları olmak ve Rusça biliyor olmak.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Kamu Yönetimi

Kamu Yönetimi

Doçent

2

1

Milliyetçilik ve Dil Politikaları alanında çalışmaları olmak.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

İşletme

Doçent

1

1

Bilişim Teknolojileri Güvenliği, Bilişim Etiği, Elektronik Ticaret alanlarında çalışmaları olmak.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

İşletme

Doçent

1

1

Stok Kontrolü ve Tersine Lojistik konularında çalışmalar yapmış olmak.Bozüyük Meslek Yüksekokulu

 

 

Doçent

1

1

Finansal Muhasebe, Uluslararası Muhasebe ve Banka Muhasebesi alanında uzmanlaşmış olmak.


25 Ara 2012 - 12:23 - Akademik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?