FETÖ'nün Örgüt İçinde İzdivaç Sistemi Bile Varmış!

Bölücü terör örgütü FETÖ' nün örgüt içinde gizli bir çok kanalı ve aktivitesi olduğu ortaya çıktı. Örgüt içinde bir izdivaç servisi dahi var...

Ülkenin her yerinde terörle ve FETÖ ile mücadele en kararlı şekilde sürüdürülürken, FETÖ' ye yönelik de çok çarpıcı bilgiler ortaya çıkmaya başlıyor. FETÖ mensuplarının kullandığı Bylock isimli programı kıran ve buradaki bilgilere erişen güvenlik güçleri, gördükleri mesajlar karşısında adeta şok oldular. Öyle ki bu mesajlar içerisinden; örgütün çalışma sistemini, hibe sistemini, izdivaç sistemini dahi anlamak mümkündür.

Örgütün mesajlarının ortaya çıkarıldığı Bylock programıyla birlikte de  bu sisteme dair önemli bilgiler elde edildi. Örgüt içerisindeki insanları birbiriyle evlendirerek, hem bilgi akışını dışarıya kapatmak, hem de örgüte doğrudan yeni fonlamalar veya kaynaklar sağlayabilmek amacıyla uğraştıklarını da anlamış oluyoruz.

FETÖ' nün örgütlenme ve işleme şekline yönelik olarak da, Bylock içerisinden alınan şu mesajlar yeterli olacaktır....

-Esra Yıldız memleketinde biriyle görüştürülebilir mi?

-Yasemin Kaplan 1985'li. 1.65 boyunda 55 kilo. Daha önce nişan durumu oldu ama.

-Derya Tosun, ilçe müdürü olabilecek biri.

Ayrıca yukarıda mesajda, örgütün kendi içerisindeki atamalarının ve göreve getirilmelerin nasıl çalıştığı da açıkça görülmektedir. Örgüt içerisindeki yükselmeler ve gelir sıralamasındaki dağılımları da yine bu şekilde belirleniyor...

kpsscafe.com.tr | ANKARA

18 Ocak 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.