Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(4 Aralık 2012)

T.

 

 

 

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır. Başvuracak adayların fakültelerin veya 4 yıllık...

 

 

 

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır. Başvuracak adayların fakültelerin veya 4 yıllık yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları (Yurt dışından alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu'nca onaylanmış olması şarttır.), 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve özel şartlan sağlamış olmaları gerekmektedir.

 

Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüde olup, bu kadrolara başvuracak adaylar, dilekçelerinde başvurdukları birimi ve Recep Tayyıp Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ndekı koşulları sağladığını belirterek ekinde 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği ve doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile yönergenin ekindeki Ek 2 formunu, özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlardan oluşan dosyalarını profesörler için 6 takım; doçentler için 4 takım halinde vereceklerdir. Ayrıca profesör kadrosuna başvuran adayların dilekçelerinde ve dosyalarında başlıca araştırma eserini belirtmiş olmaları gerekmektedir Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adaylar dilekçelerinde; ( yardımcı doçentler yabancı dil sınavına hangi dilden gireceklerini belirteceklerdir) başvurdukları anabilim dalı ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkelerine ilişkin Yönergedeki koşulları sağladığını belirterek ekinde,2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, diploma ve doktora belgelerinin onaylı örneklen ile soz konusu yönergenin ekindeki Ek 2 formu ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde vereceklerdir. 25$ft3ayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı alt bendi ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının 18.11.2008 tarihli ve 33595 sayılı yazısında belirtilen YÖK Genel Kurulunun 06.11.2008 tarihli toplantısında alınan karar uyarınca Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adayların Üniversitemizin yapacağı Yabancı Dil Sınavına girmesi ve bu sınavdan en az 100 üzerinden 70 (yetmiş) puan alması gerekmektedir.Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri ne ilişkin yönergenin 11 .maddesi uyarınca yapılacak atamalarda bu yönergede öngörülen kriterler aranmayabilir. Başvurular gazetede ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün içerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı'na şahsen yapılacak, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir ,Sınav yeri ve tarihleri daha sonra tespit edilip adaylara ayrıca bildirilecektir. Başvuruda bulunan adayların, başvurdukları kadro ile ilgili koşulları sağlamadığı sonradan tespit edilmesi halinde bu adayların atanması yapılmayacak ve başvuruları iptal edilecektir.

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM DALI

KADRO UNVANI

KADRO DER.

KADRO ADEDİ

AÇIKLAMATIP FAKÜLTESİ

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

İÇ HASTALIKLARI

YRD.DOÇ

1

1

Nefrotoji Alanında Çalışmış Olmak.TIP FAKÜLTESİ

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

İÇ HASTALIKLARI

YRD.DOÇ

1

1

Endokrinoloji Alanında Çalışmış Olmak.TIP FAKÜLTESİ

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

NÜKLEER TİP

YRD.DOÇ

1

1

 TIP FAKÜLTESİ

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

RADYOLOJİ

YRD.DOÇ

4

 

 TIP FAKÜLTESİ

 

ANESTEZYOLOJİ VE REANİMASYON

YRD.DOÇ

1

1

 TIP FAKÜLTESİ

CERRAHİ TIP BİLİMLERİ

ACİL TİP

YRD.DOÇ

1

1

 TIP FAKÜLTESİ

CERRAHİ TIP BİLİMLERİ

ACİL TİP

YRD.DOÇ

1

1

 TIP FAKÜLTESİ

CERRAHİ TIP BİLİMLERİ

TIBBİ PATOLOJİ

YRD.DOÇ

1

1

 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

KLİNİK BİLİMLER

ORTODONTİ

YRD.DOÇ

5

1

Farklı Maloklüzyonlann Tedavisinde Meydana Gelen Kök Rezorpsiyonunun Değerlendirilmesi Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

KLİNİK BİLİMLER

ENDODONTİ

YRD.DOÇ

3

1

Apikal Negal Basınç Yöntemi İle Kök Kanallarının Imgasyonu Konusunda Çalışma Yapmış OlmakEĞİTİM FAKÜLTESİ

EĞİTİM BİLİMLERİ

EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ,PLANLAMA - SI VE EKONOMİSİ

YRD.DOÇ

5

1

Doktora Eğitimini 'Eğitim Yönetimi ve Teftişi" Alanında Yapmış Olmak.EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM

SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ

YRD.DOÇ

3

1

Sosyal Bilgiler Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ

SU ÜRÜNLERİ TEMEL BİLİMLERİ

DENİZ BİYOLOJİSİ

DOÇENT

1

1

 SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ

SU ÜRÜNLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ

HASTALIKLAR

DOÇENT

1

2

 İ.İ.B.FAKÜLTESİ

KAMU YÖNETİMİ

YÖNETİM BİLİMLERİ

 


PROFESÖF

1

1

Kamu Maliyesi Alanında Çalışma Yapmış Olmak.


04 Ara 2012 - 10:39 - Akademik


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?