Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı - 13 Ağustos 2015

Ege Üniversitesi Sözleşmeli 27 Personel Alımı için ilana çıktı. İşte ilanın detayları...

 Ege Üniversitesi Sözleşmeli 27 Personel Alımı için ilana çıktı. İşte ilanın detayları...

 T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESI'NE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete 'de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere (giderleri Döner Sermaye ve Özel bütçesinden karşılanacaktır.) KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için aşağıda belirtilen boş sözleşmeli personel pozisyonunun yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sırasına göre sözleşmeli personel alınacaktır.

DönerSermaye Bütçesi

Unvanı

Adet

Aranan Nitelikler

Hemşire

21 Adet

4yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak.

Özel Bütçe

Unvanı

Adet

Aranan Nitelikler

Hemşire

6 Adet

4 yıllık Sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Serti- fikası ya da 2.veya 3. Basamak Bir Sağlık kuruluşunun yoğun bakım ünitelerinde en az 6 ay görev yapmış olmak

Atanmaya hak kazanan Sözleşmeli Personellerin tamamı Hastane Başhekimliği bünyesinde görevlendirilecek olup, vardiyalı ve nöbet usulü istihdam edileceklerdir.

Genel Şartlar

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

c) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

d) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) Lisans mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı esasalınacaktır.

f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

İstenilen Belgeler:

1-Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir)

2- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi

3-1 Adet Fotoğraf

5-KPSS sonuç belgesi

6- Kimlik Fotokopisi

7- Erkeklerdeaskerlikdurumunu gösteren belge önemli

Not:

a) 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

b) İsteklilerin; ilanın gazeteyayın tarihinden itibaren 15gün içinde (mesai sonuna kadar) Kurumumuza ait http://www.eae.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Hastanemiz Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

c) İşe alınmaya hak kazananların isimleri, 2 iş günü içinde http://www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

d) Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS(B)grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu http://www.ege.edu.tr web adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde HastanemizSözleşmeli Personel Bürosuna şahsen başvurmaları gerekmektedir.

e) Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafı ndanteyitedilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümleregöreişlemyapılacaktır.

f) Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar; sosyal güvenlik yönüyle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunun 4/a hükümlerine tabiolacaklarve istihdam edilecekleri birimlerdeaynı sınıftaki diğerpersonelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır.

(g)Başarılı adayların listesi, işebaşlamaları içingerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin http://www.ege.edu.tr webadresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca birtebligatyapılmayacaktır

(h) Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

(i)Adaylarsadece bir pozisyon için başvuru yapabilirler.

Detaylı Bilgi İçin: (0232) 3901852-3901928

13 Ağu 2015 - 12:12 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler