Ağrı Eleşkirt SYDV Personel Alım İlanı(21 Eylül 2012)

ELEŞKİRT İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA ALINACAK 4 (DÖRT) ADET BELİRSİZ SÜRELİ SOSYA.

 

 
ELEŞKİRT İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA ALINACAK 4 (DÖRT) ADET BELİRSİZ SÜRELİ SOSYA...

Son Başvuru : 27.09.2012İl

AĞRI

İlçe

ELEŞKİRT

Alınacak Sayı

4Çalışma...

 

 
ELEŞKİRT İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA ALINACAK 4 (DÖRT) ADET BELİRSİZ SÜRELİ SOSYA...

Son Başvuru : 27.09.2012İl

AĞRI

İlçe

ELEŞKİRT

Alınacak Sayı

4Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİAçıklama

- Adaylar için en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR ( SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ) 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. 4. Erkekler için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak. 5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. ( Yapılacak olan güvenliksoruşturmasıyla da tespit edilecektir. ) 6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak. 9. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak. 10. En az 4 yıllık eğitim veren yüksek öğretim okul bölümlerinden yâda bunlara denkliği yüksek öğretim kurumları tarafından onaylanmış yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak. 11. Son iki yılın ( 2011 - 2012 ) Lisans Mezunları için yapılan Kamu personeli Seçme Sınavı puanlarından ( KPSS P3 ) puan türünden en az 60 ( altmış ) puan almış olmak. 12. Adaylar için en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. 13. Eleşkirt İlçesi sınırları içerisinde ikamet edenler Sosyal yardım ve inceleme görevlisi adayı olarak başvuru yapabilecekler. İlçe Genelinde ikamet etmeyenler başvuru yapamayacaklardır.

21 Eyl 2012 - 15:44 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?