İş Geliştirme ve Raporlama Uzmanı

Kamil Koç Bünyesinde, Genel Müdürlük stratejik yönetim süreçlerine destek verir , modelleme, optimizasyon, fizibilite ve simulasyon çalışmaları yapar , veri analizi, benchmarking ve raporlama fonksiyonlarını yüklenir.

Kamil Koç Bünyesinde, Genel Müdürlük stratejik yönetim süreçlerine destek verir , modelleme, optimizasyon, fizibilite ve simulasyon çalışmaları yapar , veri analizi, benchmarking ve raporlama fonksiyonlarını yüklenir.

 

 

 

Yönetim kararların alınmasında...

Kamil Koç Bünyesinde, Genel Müdürlük stratejik yönetim süreçlerine destek verir , modelleme, optimizasyon, fizibilite ve simulasyon çalışmaları yapar , veri analizi, benchmarking ve raporlama fonksiyonlarını yüklenir.

 

 

 

Yönetim kararların alınmasında destekleyici rol alır. Bu amaç doğrultusunda sektör ve fizibilite araştırmaları yapar, raporlar hazırlar, sonuçları Üst Yönetim kararı için yöneticisi ile paylaşır, alınan kararlar doğrultusunda, ilgili birimlerle koordineli olarak çalışır.

 


Sorumlu olduğu konularda bütçe, performans raporlaması vb. gibi analitik araçların hazırlanması ve iletişimi konusunda aktif rol alır, dönem içerisindeki hedef gerçekleşme takibini yapar.

Çalıştığı sistemlerle ilgili , gerekli veritabanı, form ve prosedürlerin üretimini gerçekleştirmek ve uygulamaya alır,

Şirketin farklı açılardan genel analizini, SWOT benzeri analitik yöntemlerle rakamsal analizini hazırlamak

Gerektiğinde 3.partilerle veri akışını hazırlamak, analizleri yapmak

Verimlilik analizleri hazırlamak, verimliliğe yönelik (demografik,devinim vs.) benchmark çalışmalarına katılmak

Şirketin kalite hedeflerine ulaşılmasını sağlamak amacıyla kalite sistemini en iyi şekilde korumak, geliştirmek ve temsil etmek.

Proje bazlı analiz ve raporlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Maliyet ve verimlilik analizlerinin yapılması,

Bütçe ve faaliyet raporlarının hazırlanmasında ve takibinde etkin görevler alma,

Aylık ve dönemsel istatistik raporlarının hazırlanması,


 

 

 

 

Görev Yerleri

 

Adayların geçmiş deneyimleri ve eğilimlerine göre, Genel Müdürlük bünyesinde, aşağıdaki birimlerde değerlendirilmesi öngörülmektedir. Tercihen İstanbul(Genel Müdürlük) veya Bursa(Genel Müdürlük) olmak üzere, İzmir veya Ankara Bölge Müdürlüklerinden birinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.

 

 

 

İş Geliştirme ve Strateji Müdürlüğü: İş Geliştirme ve Strateji Müdürüne bağlı olarak çalışır. İşyeri ve sektör fizibilite analizleri, düzenli ve simulatif raporlamalar, modellemeler üzerine çalışır. Yönetimsel sunumların hazırlanmasında aktif rol alır. Benchmark çalışmaları yapar.

 

Bütçe ve Raporlama Servisi: Bütçe ve Raporlama Servisi Yöneticisine bağlı olarak çalışır. Finansal Performans ve aylık raporlamaların hazırlanmasında rol alır. Genel ve Birim bütçelerinin takibi için raporlama ve takip modelleri oluşturur ve uygular.

 

İnsan Kaynakları Müdürlüğü-Organizasyonel Gelişim Servisi: Organizasyonel Gelişim Servisi Yöneticisine bağlı olarak çalışır. Ücretlendirme, Performans Yönetimi, Organizasyonel Tasarım ve raporlama fonksiyonlarına sahiptir. Ücret araştırmaları yapılması, iç-dış ücret belirlemelerinin hazırlanması, Performans Yönetim modelinin uygulanması, şirket içi İnsan Kaynakları raporlamaları hazırlanması, Norm Modeli çalışması, Görev tanımlarının hazırlanması temel sorumluluklarıdır.

 

Operasyon Destek Müdürlüğü: Operasyon Destek Müdürüne/Operasyon Direktörüne bağlı olarak çalışır. Şirket içindeki tüm operasyonel verilerin analizi, ilgili çalışanlarla paylaşımı ve modellemesini içerir. İşyeri fizibiliteleri yapar, maliyet-getiri analizleri ve simulatif çalışmalar yapar. Sektör ve rekabet analizleri yapar.

 

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,

Tercihen ingilizce bilen,

Ms Office programlarının kullanımı konusunda çok iyi düzeyde deneyim sahibi,

Veri analizi ve raporlama yetkinliklerine sahip,

Analitik ve sebep sonuç ilişkisine önem veren,

Soyut düşünen,

Ekip çalışmasına yatkın,

 

Ek Bilgiler

Organizasyondaki Yeri Uzman

Çalışma Şekli Tam zamanlı

Çalışma Yeri

İstanbul - Avrupa - Türkiye

İstanbul - Asya - Türkiye

Ankara - Türkiye

İzmir - Türkiye

Bursa - Türkiye

 

 

Son Başvuru Tarihi06. 05. 2014

 

Sektörler

Seyahat Acenteleri

 

Eğitim Durumu

Lisans

Yük. Lisans Öğr.

Yüksek Lisans

 

Başvuru İçin Tıklayınız...

11 Mar 2014 - 01:54 - KPSS


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket 2021 Asgari ücret Ne Kadar Olmalı ?