İzmir Ödemiş SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

2 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 26.

 

 
2 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 26.09.2012İl

İZMİR

İlçe

ÖDEMİŞ

Alınacak Sayı

2Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL...

 

 
2 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 26.09.2012İl

İZMİR

İlçe

ÖDEMİŞ

Alınacak Sayı

2Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİAçıklama

- Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word,Excel vb. ofis programları)(Tercih sebebidir.) - Vakıfta istihdam edilecek Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve idari bilimler fakültesi(işletme-iktisad-maliye-ekonometri-Kamu yönetimi-Çeko-İstatistik vb) Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak. 2.2 ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2011 veya 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 2.3 Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1.1 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1.2 Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 1.3 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 1.4 Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 1.5 Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 1.6 Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 1.7 Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 1.8 Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, 2-ÖZEL ŞARTLAR 2.1 Vakıfta istihdam edilecek Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve idari bilimler fakültesi(işletme-iktisad-maliye-ekonometri-Kamu yönetimi-Çeko-İstatistik vb) Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak. 2.2 ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2011 veya 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 2.3 Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 2.4 Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word,Excel vb. ofis programları)(Tercih sebebidir.) 2.5 İşin süresi: Daimi(2 ay deneme süreli) 2.6 İlan tarihi itibariyle yerleşim yeri adresi Ödemiş İlçesi sınırları içersinde olmak. İlan tarihinden sonraki yerleşim yeri değişiklikleri kabul edilmeyecektir.ilan metninin tamamı www.odemis.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

24 Eyl 2012 - 10:00 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?