Muş SYDV Personel Alımı (14 Eylül 2012)

SYDV BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI Duyuru Tarihi : 10 Eylül 2012 Pazartesi - 11:48 SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI Muş İli Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında istihdam edilmek üzere.

 

SYDV BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI

Duyuru Tarihi : 10 Eylül 2012 Pazartesi - 11:48

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI

PERSONEL ALIMI İLANI

Muş İli Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında istihdam edilmek üzere...

 


SYDV BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI


Duyuru Tarihi : 10 Eylül 2012 Pazartesi - 11:48


SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI


PERSONEL ALIMI İLANI


Muş İli Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında istihdam edilmek üzere 7 (Yedi) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Sözleşmeli personel alınacaktır.


A) SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ 7 ( Yedi )kişi


İŞİN NİTELİK VE NİCELİĞİ


İşin Adı: Sözleşmeli Personel Alımı.


İşin Süresi: Daimi ( 2 Ay Deneme Süreli )


Personel Unvanları: Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi


İstihdam Edilecek Personel Sayısı: : 7 ( 3 bayan 4 erkek)


1- ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


A) GENEL ŞARTLAR


1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.


2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.


3- 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,


4- Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,


5-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.


6- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


7- Adli sicil kaydı bulunmamak.


8- Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Temel bilgisayar programlarını bilmek


9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.


B) ÖZEL ŞARTLAR


a-) Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi Kadrosu için;


1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak,


2-Eğitim Durumu: Üniversitelerin Dört yıllık Lisans programlarının;


a)- Sosyoloji, Psikoloji,


b)- Sosyal Hizmetler,


c)-Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık


d)-Halkla İlişkiler, İletişim ve Bilgisayar programlarından herhangi bir bölümden mezun olmak


e)-Bu bölümlerden mezun olmak tercih sebebi olmakla birlikte diğer fakültelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olmak


3-Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlaka ve tutuma sahip olmak.


4-Her türlü iklim koşulunda her türlü vasıta ile seyahat edebilecek sağlık koşuluna sahip olmak.


C-BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRESİ


Başvurular 10.09.2012 - 17.09.2012 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün SYDV Personel Alım İlanları bölümü üzerinden online olarak yapılabilir (www.sosyalyardimlar.gov.tr/) (http://app.aile.gov.tr/vakifilan/) veya Muş Merkez SYDVye bizzat müracaatta bulunabilirler.


Başvuru yapan adaylardan belge istenmeyecektir. Mülakata hak kazanan adaylardan belge istenecektir.


D-MÜLAKATA HAK KAZANAN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER (MÜLAKATA ÇAĞRILAN ADAYLARDAN İSTENECEKTİR.)


1- Nüfus cüzdanı fotokopisi


2- İş başvuru dilekçesi


3- Son altı ay içinde çekilmiş 6 adet fotoğraf


4- Geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak (KPSS sonuç belgesi fotokopisi)


5- Varsa sürücü belgesi fotokopisi (erkek adaylar için)


6- Diploma fotokopisi(Aslı Gibidir)


7- Adli sicil belgesi


8- Erkek adaylarda Askerlikle ilişkisinin olmadığına dair belge


9- Varsa bilgisayar kullanabildiğine dair belge


10- Kendi el yazısıyla yazmış olan özgeçmiş mektubu (doğum yeri, doğum tarih, öğrenim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri ve hobileri konulardan bahsedilecektir.)


11- Sınavı kazanan adaylardan , görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu.


12- Mülakata çağrılan adaylar İstenilen belgeleri, Muş Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, 21.09.2012 Cuma günü saat 17.00ye kadar ( Muş Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ) şahsen veya en seri şekilde posta ile teslim etmeleri gerekmektedir. Yukarıda belirtilen tarihten sonra şahsen veya posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Postada meydana gelecek gecikmeler nedeniyle yukarıda belirtilen son başvuru tarihinden sonra teslim alınan başvuru dikkate alınmayacaktır.


E-MÜLAKATA İLİŞKİN BİLGİLER


Alınacak olan 7 (Yedi) Sosyal Yardım ve inceleme görevlisi pozisyonu için Başvuran adaylar arasından, KPSS P3 puanlarına göre sıralanacak ve en yüksek puandan başlanarak alınacak personel sayısının 3 katı aday 21 kişi ,


Yüksek Lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, Bilgisayar işletmeni sertifikası ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir.


Mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 18.09.2012 tarihinden itibaren Muş Valiliği http://www.mus.gov.tr/ Resmi Web sitesinde. Diğer taraftan sınava girmeye hak kazanan adayların, işe başvuru dilekçelerinde bildirdikleri cep telefonları aranılarak bilgi verilecektir. Bu bildirimler tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


Mülakat, 24.09.2012 Pazartesi günü saat: 10.00 da , Muş Valiliğinde yapılacaktır.


Sınav komisyonu tarafından başarı sıralaması yapılarak boş olan kadro sayısı nispetinde asil ve yedek adaylar tespit edilecek olup, resmi onay ve prosedürün tamamlanmasına müteakip sözleşme imzalanacaktır.


Adayların evrakları üzerinde yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun olmayan ya da yanlış veya eksik belge verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak mülakata alınmayacaktır.


Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta ve sözleşme imzalayıp, imzalamamakta serbesttir.


MÜRACAT YERİ ve İLETİŞİM BİLGİLERİ


Müracaat yeri: Muş Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı-Hükümet Konağı Kat:1


Muş / Merkez


Muş SYD Vakfı : (0436) 212 30 08 212 02 20


İLANEN DUYURULUR

14 Eyl 2012 - 21:50 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?