Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel alacaktır.

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel alacaktır.Başvurular 19 Nisan 2011 tarihinde saat 10.00'da başlayacak, 17.00'da sona erecektir.İlan edilen kadro pozisyonları 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/b maddesi kapsamında olup, Uzman olarak temin edilecek sözleşmeli personel...

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Personel alacaktır.Başvurular 19 Nisan 2011 tarihinde saat 10.00'da başlayacak, 17.00'da sona erecektir.İlan edilen kadro pozisyonları 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/b maddesi kapsamında olup, Uzman olarak temin edilecek sözleşmeli personel Jandarma Okullar Komutanlığında eğitim ve öğretim hizmeti ile ilgili görevleri yürüteceklerdir.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINDAN DUYURU

2011 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİN EDİLECEK KADROLARVE ARANILAN ŞARTLAR

BAŞKANLIĞI/BİRLİĞİ KADRO UNVANIALINACAK PERSONEL MİKTAR KPSS PUANTÜRÜ VE EN AZ PUANI TEMİN EDİLECEK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR

JANDARMA OKULLAR KOMUTANLIĞI/ BEYTEPE-ANKARA UZMAN 1 KPSSP03 VEYA KPSSP10 50 PUAN Fakültelerin İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmak. Öğretim tekniği bilgisine sahip, pedagoji eğitimi almış olmak.

JANDARMA OKULLAR KOMUTANLIĞI/ BEYTEPE-ANKARA UZMAN 2 KPSSP03 VEYA KPSSP10 50 PUAN Fakültelerin İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmak. Öğretim tekniği bilgisine sahip, pedagoji eğitimi almış olmak.

NOT.: İlan edilen kadro pozisyonları 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/b maddesi kapsamında olup, Uzman olarak temin edilecek sözleşmeli personel Jandarma Okullar Komutanlığında eğitim ve öğretim hizmeti ile ilgili görevleri yürüteceklerdir.

A. BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARDA ARANACAK GENEL ŞART VE NİTELİKLER

1.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak. (A bendinin 6'ncı fıkrası hariç)

2. Müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 65 yaşını doldurmamış olmak.

3. Erkekler için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış olmak/askerlikle ilgisi bulunmamak veya sözleşme süresi kadar tecilli olmak.

4. Türk Silahlı Kuvvetleri ile kamu kurum ve kuruluşlarından emeklilik, kendi isteği ile istifa ve sağlık nedenleri hariç herhangi bir nedenle çıkarılmamış olmak,

5. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

6. Yazılı sınav notu olarak KPSS'de alınan notlar esas alınacağından 2010 yıllında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2010 KPSS) girmiş ve unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen en az puanları almış olmak. www.kpsscafe.com.tr

7. Kadro unvanı karşısında belirtilen aranılan şart ve nitelikleri taşımak.

8. Sevk edilecekleri askeri hastaneden sözleşmeli personel olacağına dair sağlık raporu almak. (Daha sonra J.Gn.K.lığınca sevk yapılacaktır)

B. BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

1. Sözleşmeli personel iş talep formu (Örneği internet sayfasındadır.)

2. Özgeçmişi; (hangi okullardan mezun olduğu ve mezuniyet dereceleride belirtilecektir.)

3. Diploma veya öğrenim belgesi fotokopisi (aslı, noter veya okuldan onaylı sureti mülakata çağrılması halinde getirilecektir)

4. Mürâcaat edeceği unvana ait istenen pedagoji eğitim belgesi fotokopisi (aslı, noter veya okuldan onaylı sureti mülâkata çağrılması halinde getirilecektir.) 5.2010 KPSS sonuç belgesi

6. Erkek adaylar için askerlik terhis belgesi, askerlik durum belgesi fotokopisi (aslı veya onaylı örneği mülâkata çağrılması halinde getirilecektir) www.kpsscafe.com.tr

7. Nüfus cüzdanı fotokopisi.

8. Son üç ay içinde çekilmiş bir adet renkli vesikalık fotoğraf (fotokopi kabul edilmez)

9. Öğrenim durumları belirtilen okulların bölümlerine denk olanlar veya yurt dışında öğrenim görenler için yüksek öğrenim kurumundan alınmış denklik belgesi.

C. BAŞVURU YERİ VE TARİHİ:

Başvurular, başvuru belgelerinin şahsen veya posta ile (İş Talep Formu www.jandarma.tsk.tr. internet adresinden temin edilerek) J.Gn.K.lığı Personel Başkanlığı Personel Temin Şube Müdürlüğü (BAKANLIKLAR/ANKARA) adresine yapılacak olup, (posta ile yapılan başvurular 19 Nisan 2011 tarihinde J.Gn.K.lığında bulunacak şekilde postaya verilecektir) 19 Nisan 2011 tarihinde saat 10.00'da başlayacak, 17.00'da sona erecektir.

Ç. UYGULAMALI SINAV, MÜLAKAT VE DUYURU;

1. Başvuruları uygun görülerek kabul edilen adaylardan; yukarıda yazılı Unvanların karşısında belirtilen miktarın (4) katı kadar aday KPSS sınav sonucuna göre en yüksek puanlıdan başlamak üzere değerlendirilmeye (Meslek Bilgisi ve Uygulamalı Mülakat Sınavı) tabi tutulacaktır.

2. Değerlendirmeye tabi tutulacak adaylara ait isim listeleri ile nerede değerlendirmeye tabi tutulacakları 22 Nisan 2011 tarihinden itibaren J.Gn.K.lığı İnternet adresinden (www.jandarma.tsk.tr) yayımlanacak, ayrıca yazı ile bildirilmeyecek ve başvuru belgeleri iade edilmeyecektir.

3. Değerlendirme Meslek Bilgisi ve Uygulamalı Mülakat Sınavı şeklinde 28 Nisan 2011 tarihinde Anıttepe Korg.Naci TINAZ J.Kışlası Anıttepe/ANKARA'da yapılacaktır.

4. Değerlendirme sonuçları internet adresinden (www.jandarma.tsk.tr.) duyurulacak, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılacaktır.

İRTİBAT NUMARALARI: 0312 4561137- 0312 4561132- 0312 4561130

NOT: İlan 04-18 Nisan 2011 tarihleri arasında Jandarma Genel Komutanlığı www.jandarma.tsk.tr internet adresinden yayımlanacaktır.
www.kpsscafe.com.tr

03 Nis 2011 - 11:51 - KPSS


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?