Türkiye Su Enstitüsü 3 Adet Sözleşmeli Personel Alımı

Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı, 2 adet proje elemanı ve 1 adet yardımcı proje elemanı adı altında sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı, 2 adet proje elemanı ve 1 adet yardımcı proje elemanı adı altında sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

 T.C. ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI TÜRKİYE SU ENSTİTÜ BAŞKANLIĞI (SUEN)

PROJE SÜRESİ İLE SINIRLI SÜREDE İSTİHDAM EDİLECEK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

l.ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

2 Kasım 2011 tarih ve 28103 sayılı Resmi Gazete 'de yayımlanan 658 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Orman ve Su İşleri Bakanlığına bağlı özel bütçeli Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı kurulmuştur. Kanun Hükmünde Kararnamenin "Geçici veya belli bir ihtisas gerektiren nitelikteki hizmetler Başkanlıkça tespit ve tayin edilir. Bu işlerde çalışacak personel, idari hizmet sözleşmesi ile istihdam edilir" 10. Maddesi, 5. Fıkrasına istinaden;

Kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilecek projeler bazında görevlendirilmek üzere, 08 Aralık 2014 tarihinde yapılacak mülakatla aşağıdaki tabloda belirtilen niteliklere haiz geçici personel alımı yapılacaktır.

Kurumu

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü

Bütçesi

Özel Bütçe

Süresi

Başlangıç tarihinden 31.12 2014 tarihine kadar

Proje/ İşin Adı

Ceylanpınar Bölgesi Yeraltı Suyu Modelleme Projesi: Ceylanpınar yer altı suyu akiferinin miktar ve kalitesinin belirlenmesi, yapılması, bölgeye ait su kullanım senaryolarının hazırlanması

Fırat-Dicle Havzası Hidrolojik ve Ekonomik Modellemesi: Havzanın su kaynaklarına ait kapsamlı bir modellerinin (hidrolojik ekonomik ve kalite) geliştirilmesi, modelin uygulanması, sonuçların değerlendirilmesi, senaryoların oluşturulması ve karar vericilere sunulması.

3. İUSF (İstanbul Uluslararası Su Forumu)Organizasyonu: 27-29 Mayıs 2014 Tarihli Forumun; forum çıktılarının derlenmesi raporlanması. forum yayınlarının hazırlanması ve dağıtımı.

7. WWF (Dünya Su Forumu)'na hazırlık: 3.İUSF çıktılarının bu foruma taşınmasının sağlanması Bakanlığımızın bağlı kuruluşu olarak SUEN'in forumda tanıtımı ve aktif katılımı yönünde hazırlık çalışmaları.

D-8 Su işbirliği koordinasyonu:

Bakanlığımızın D-8 odak noktası kurumu olarak, 2014'de İran'da düzenlenecek olan 2. D-8 Su İşbirliği Toplantısı'na hazırlık yapılması.

Proje Elemanı 2 Adet

Üniversitelerin Coğrafya, Biyoloji veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak. Yabancı dil ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Programını bilmek.

Yardımcı Proje Elemanı 1 Adet

En az Lise mezunu olmak. Bilgisayar ofis programlarına hakim olmak. Tercihen yabana dil bilmek.

2. ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

1)Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2)Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3)5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğra Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüş dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, ed fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık mahküm olmamak.

4)657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalma görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

5)Görevini devamlı yapmasına engel hastalığı bulunmamak.

6)Seyahate engeli olmamak, şartlarını taşıması gerekir.

3. BAŞVURU DİLEKÇESİ EKİNDE İSTENEN BELGELER

a)Öğrenim diploması veya tasdikli kopyası,

b)Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

c)Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

d)Yabancı dil düzeyini gösteren belge,

e)Özgeçmiş.

Başvuruda istenen belgelerin 05 Aralık 2014 mesai saati bitimine kadar Türkiye Su institüsü'ne ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru dosyası şahsen veya posta yoluyla iletilebilir. Postadaki gecikmeler sebebiyle 05 Aralık 2014 mesai saati bitiminden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Mülakat için gerekli şartı sağlayanlar, Enstitümüz ilan panosunda ve Türkiye Su Enstitüsü web sayfasında (www.suen.gov.tr) ilan edilecektir.

Mülakat 08 Aralık 2014 tarihinde saat 10:00'da Libadiye Cadde No:54 Üsküdar/İSTANBUL adresindeki Türkiye Su Enstitüsü'nde yapılacaktır.

Kurumumuz mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

Adres:

Türkiye Su Enstitüsü (SUEN) Libadiye Caddesi No: 54 Küçükçamlıca - Üsküdar 34696 İstanbul

Telefon : 216-325 4992 Faks: 216-428 0992

27 Kas 2014 - 10:38 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?