Soyağacı Uygulamasından Sonra Rekor Kırdı! Dedesini Öğrenen Oraya Akın Etti!

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Alt-Üst soy sorgulama sayfasından sonra benzer bir hizmet de MSB tarafından paylaşılmaya başlandı.

Flaş Gelişme! Soyağacını Öğrenmişlerdi! Dedelerinin Hangi Savaşlara Katıldığını Öğrenmek İstediler!

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün Alt-Üst soy sorgulama sayfasından sonra benzer bir hizmet de MSB tarafından paylaşılmaya başlandı.

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi sitesinden hayata geçirilen uygulamada Balkan Savaşları, Birinci Dünya Savaşı , Kırım Savaşı, Kurtuluş Savaşı, Muhabere dışı diğer şehitler, osmanlı-rus savaşı,osmanlı yunan savaşı , trablusgarp şehitlerinin isimleri paylaşıldı. Alt-Üst Soy sorgulama sayfasından dedelerinin bilgilerine ulaşan binlerce kişi siteye girince site tıpkı e-Devlet'te geçtiğimiz günlerde meydana gelen aksaklıklar gibi sorunlar çıkarmaya başladı. Sitede sorgulama yapmak isteyen kullanıcılar saatlerdir sorgulama işlemlerinde sorun yaşadıklarını belirtiyor.

Söz konusu uygulamaya gitmek için http://msb.gov.tr/Personel/SehitleriListele?page=6 adresini ziyaret edebilirsiniz.

SOYAĞACI SORGULAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR, E DEVLET SOYAĞACI SORGULAMA SAYFASI

EN KOMİK SOYAĞACI PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN (DEDESİNİ ÖĞRENDİĞİNDE ŞOKA UĞRADI).

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

 

16 Şubat 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.