Mersin Aydıncık SYDV Personel Alımı (10 Eylül 2012)

T.

 

 

T.C. AYDINCIK İLÇESİ

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

BELİRSİZ SÜRELİ PERSONEL ALIM İLANI

Aydıncık İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinin 05/09/2012 tarih ve 2012/33-7 sayılı kararı ile Vakfımızda Sosyal...

 


 

T.C. AYDINCIK İLÇESİ

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

BELİRSİZ SÜRELİ PERSONEL ALIM İLANI

Aydıncık İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinin 05/09/2012 tarih ve 2012/33-7 sayılı kararı ile Vakfımızda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunun 16/02/2012 Tarih ve 2012/01 sayılı "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına ilişkin Esaslar"ı kapsamında, 1 adet "Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak personel istihdam edilecektir.

1- İŞİN NİTELİĞİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

İşin süresi :Daimi (2 ay deneme süreli)

İstenilen işgücü sayısı : Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 1(Bir )

2- ADAYLARDA ARANAN NITELIKLER

A) GENEL ŞARTLAR

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 

2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

 

3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

 

4) Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,


5) Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak,


6) Sınavlarda başarılı sayılırsa Aydıncık ilçe sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.


7) Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak,


8) B sınıfı Ehliyet sahibi olmak


8-Aydıncık İlçemiz ve köylerinde en az 6 ay süreli ikamet ediyor olmak. (Çevreyi,Sosyal dokuyu tanıyor olmak)


3- BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER


1) Başvuru dilekçesi-İş Başvuru Formu (Özgeçmiş, ikamet adresi ve iletişim bilgileri ve başvuru yapmak istediği unvan yazılı olarak dilekçede yer alacaktır.)


2) Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti,


3) Önlü arkalı Nüfus cüzdanı fotokopisi


4) Geçerli KPSS P3 sınav sonuç belgesi aslı veya noter tasdikli sureti


5) Sürücü belgesi fotokopisi


6) 2 adet vesikalık fotoğraf,


7) Varsa İş deneyim belgeleri,


8) Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası


9) İkametgah ilmuhaberi


4-SINAVI KAZANANLARDAN İSTENECEK BELGELER


1) Erkek adaylar için Askerlik görevini yaptığına veya muaf olduğuna yada ilişiğinin olmadığına dair belge. (Kazananlardan istenecektir.)


2) Sağlık kurulu raporu, (Kazananlardan istenecektir.)


3) Sabıka kaydı, (Kazananlardan istenecektir.)


5- SINAVA BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER


-Sınava Başvurular


1-Müracaatlar Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün SYDV Personel Alım İlanları bölümünde yayınlanan http://www.sosyalyardimlar.gov.tr uzantısı (http://app.aile.gov.tr/vakifilan/ilanListesi.aspx) web adresinden elektronik ortamda06/09/2012 - 13/09/2012 -tarihleri arasında müracaat edeceklerdir. Mülakata çağrılacak adaylar için ilan yapılmayacak olup adaylar duyurularını buradan takip edeceklerdir.


2-Başvuruda bulunacak adayların Vakıf Başkanlığında yer alan İş Talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak, istenilen diğer belgelerle birlikte Aydıncık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bürosuna 18/09/2012tarihi saat 17: 00 e kadar elden teslim edeceklerdir.


3-Başvuruda bulunan adaylar arasından KPSSP3 puanı en yüksek olan ilk 3 kişi ile mülakat yapılacaktır.


4-Mülakat sınavı oluşturulan komisyon tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda 19/09/2012 tarihinde saat 10: 00 da gerçekleştirilecektir.


5- Mülakat sınavında; kendini ifade, sosyal diyalog iletişim becerisi ve Ek (VIII) İş tanımı formundaki İş kapsamındaki görevleri yerine getirebilme (50 puan) ve 3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu bilgisi (50 puan) kriterleri gözetilerek puanlama yapılacaktır. .


6- Mülakat sınavı sonucu alınan notun %50ı ile Geçerli KPSS P3 puan türünden alınan notun %50ının aritmetik ortalaması sınav sonuç notu olarak belirlenecektir. Sınav sonuç notu 60 puandan aşağı olmamak üzere en yüksek puan alan 1 asil 1 yedek aday tespit edilecektir.


8- Mülakat sınavı sonucu listesi 20.09.2012 tarihinde Aydıncık Kaymakamlığı Resmi Web Sitesinde (www.aydincik.gov.tr) adresinde ve Kaymakamlık İlan Panosunda ilan edilecektir.


7- İşe alınacak personele Fon Kurulunun 16/02/2012 tarihli ve 2012/01 sayılı Kararının 10 uncu maddesiyle, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esasların eki EK- ( I ) sayılı cetvelde belirlenen ücret verilecektir.


8-Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.


6-MÜRACAAT YERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ


-Müracaat : http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/tr/ adresinden online olarak yapılabilir.


-İletişim: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı


Aydıncık / Mersin-Telefon -faks :(324) 8412027


7-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRLMESİ VE SONUÇLARI


Başvuru sonucunda atanmaya hak kazananların listesi Aydıncık Kaymakamlığı Resmi Web Sitesinde (www.aydincik.gov.tr) adresinde ve Kaymakamlık İlan Panosunda ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Kazanan adayların sonuçlarının ilan edilmesinden 5 iş günü içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak , Aydıncık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler, yerine yedek elemanın ataması yapılacaktır.


İLAN OLUNUR

10 Eyl 2012 - 23:39 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?