Emekli Promosyonlarında 600 TL Üzerinde Ödemeler Yapılacak!

Emeklilere ödenecek olan 350-400 TL civarındaki promosyon ödemelerinin ardından, özel bankaların müşterileri kaptırmamak için 600 TL üzerinde ödemeler yapacağı aktarılırken, anlaşmaların çok yakında sağlanacağı ifade ediliyor...

Emeklilere devlet tarafından verilen müjdeli haberi sizlere ulaştırmış, promosyon ödemelerinin 350-400 TL olarak emeklilere yansıtılacağını aktarmıştık. Emeklilerin aldıkları maaş üzerinden hesaplanacak olan promosyon ödemeleriyle birlikte, kamu bankalarıyla mütabakatın sağlandığını, özel bankaların da bu konuda ne yapacağının yakın bir süre içerisinde netleşeceğini de eklemiştik.

Kamu bankalarıyla mütabakatın sağlanmasının ardından, özel bankaların kararını vermesi için ayrılan sürenin çok az kaldığını da belirtmek istiyoruz. Elde edilen bilgiler kapsamında, müşterilerini 3-4 yıl boyunca kamu bankalarına kaptırmak istemeyen özel bankaların, yakın zaman içerisinde promosyon ödemeleri noktasındaki kararını da açıklaması bekleniyor.

Öyle ki, özel bankaların bu müşterileri kaptırmamak adına; 600 TL' nin de üzerinde bir tutar ile, emeklilere ödeme yapacağı ifade ediliyor. Maaşlarını özel bankalara taşıyan emeklilere de, farklı imkanlar ve kolaylıklar sağlanacağı aktarılan diğer bilgiler arasında.

Özel bankalar için karar vakti yaklaşıyor

Kamu bankalarının çoktan ödeme hazırlıklarını yaptığı, promosyon ödemelerinde; özel bankalar için geri sayım süreci başlamış durumda. Yakın tarihte özel bankaların da bu mütabakata katılarak, ödemeyi yapması öngörülüyor...

kpsscafe.com.tr | KONYA

25 Ocak 2017 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.