Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı(21 Aralık 2012)

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğünden:   Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 ve 2914 sayılı Kanun, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin yürürlükteki ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme.

 

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 ve 2914 sayılı Kanun, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin yürürlükteki ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme...

 

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 ve 2914 sayılı Kanun, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin yürürlükteki ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

 

Başvuruda bulunacak adaylar, yazışma adreslerini içeren, başvurdukları bölüm ve anabilim/anasanat dallarını belirttikleri dilekçelerine, özgeçmiş, 4 adet fotoğraf, öğrenim durumlarını gösterir belgeler (lisans, yükseklisans, doktora ve doçentlik belgeleri) ve nüfus cüzdanı örneğini ekleyerek, Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracak adayların Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na, Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Profesör kadrolarına müracaat edecek adayların;

 

Özgeçmişlerini, (birisi başlıca araştırma eseri olmak üzere gösterecekleri eser veya yayınlarını belirtikleri) bilimsel yayınlarını, kongre, konferans ve tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden, biten yüksek lisans (bilim uzmanlığı) ve doktora çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan eserlerinin belirtildiği yayın listesini içeren 6 takım yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyeceklerdir.

 

Doçent kadrolarına müracaat edecek adayların;

 

Özgeçmişlerini, yayın listelerini, doçentlik belgelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım yayın dosyalarını başvuru dilekçelerine ekleyeceklerdir.

 

Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adayların;

 

Başvuru dilekçelerine yukarıdaki belgelere ilave olarak, bilimsel çalışma ve yayınlarını, özgeçmişlerini, yayın listelerini kapsayan 4 takım dosya ile birlikte ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların, yabancı dil sınav tarihi müracaat tarihinin bitiminde ilgili birimlerde ilan edilecektir.

 

Bütün kadrolara başvuracak adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

 

Bütün kadrolara başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması gerekir.

 

BÖL. ANABİLİM /ANASANAT DALI

PROF.

DOÇ.

YRD. DOÇ.

AÇIKLAMALARTIP FAKÜLTESİ

 

 

 

 Dahili Tıp Bilimleri Bölümü

 

 

 

 İç Hastalıkları

 

 

1

Diyaliz sertifikası olmakCerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

 

 

 

 Kalp Damar Cerrahisi

1

 

 

Öğretim Üyesi tecrübesi olmak, konusunda genetik çalışma yapmış olmak ve Radiyal arter ile ilgili elektromikroskop çalışması bulunmak.Kadın Hastalıkları ve Doğum

1

 

 

Öğretim üyesi tecrübesi olmak, Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri sertifikası olmak.FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

 

 

 

 Kimya Bölümü

 

 

 

 Organik Kimya

 

1

 

 Batı Dilleri ve Edb . Bölümü

 

 

 

 Fransız Dili ve Edebiyatı

 

 

1

 Sosyoloji Bölümü

 

 

 

 Uygulamalı Sosyoloji

 

1

 

Uygulamalı Sosyoloji alanında çalışmaları olmak.İstatistik Bölümü

 

 

 

 İstatistik Teorisi

 

 

1

Diskiriminant Analizi üzerine çalışmış olmakEĞİTİM FAKÜLTESİ

 

 

 

 İlköğretim Bölümü

 

 

 

 Okul Öncesi Eğitimi

 

 

1

Eğitim Fakültesi mezunu olup dinleme eğitimi ve resimli çocuk kitapları üzerine çalışmaları olmakEğitim Bilimleri Bölümü

 

 

 

 Eğitim Programları ve Öğretim

 

1

 

Eğitim Programları ve Öğretimi Anabilim Dalında Doçent unvanı almış olmakİKTİSADİ VE İDR. BİL. FAK.

 

 

 

 İktisat Bölümü

 

 

 

 İkt . Glş . Uls. İkt .

 

1

 

Doçent unvanını bu alanda almış olmakKIRIKKALE M.Y.O

 

 

 

 Yönetim ve Organizasyon

 

 

 

 İşletme Yönetimi

 

1

 

Yönetim ve strateji alanında çalışma yapmış olmak.


21 Ara 2012 - 12:57 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler