CTE 3 Bin 611 Memur Alım Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Mülakatlar Ne Zaman?

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü memur personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? CTE personel alım sonuçlarına nereden ulaşabilirim? Sözlü ve uygulama sınavları ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından Ekim ayı başında yayımlanan ilanda en az lise mezunu ve KPSS 70 puan şartı ile 3 bin 611 memur alımı yapılacağı belritildi. İlanın yayımlanmasının ardından başvurular başladı ve on binlerce aday, CTE personel alımına başvuru yaptı. Başvurular için ise son gün 25 ekim olarak açıklandı. Başvuruların 25 Ekim tarihi itibariyle sona ermesinin ardından başvuru yapan binlerce aday, sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. İşte başvuru sonuç açıklama tarihi.

Sıralama Ne Zaman Açıklanacak?

Sözlü sınava katılacak teknisyen, sağlık memuru, aşçı, kaloriferci adayları ile uygulama sınavına katılacak ceza infaz kurumu katibi, şoför ve boy-kilo ölçümüneçağrılacak infaz ve koruma memuru adaylarının KPSS puanına ögre sıralamaları 06 Kasım 2017 tarihinde başvuru yapılan Cumhuriyet Başsavcılığı  resmi  internet sitelerinde açıklanacaktır.

Boy-Kilo

İnfaz ve koruma memurları için ilan edilen pozisyon sayısının on katı kadar aday içerisinden boy ve kilo şartını taşıyanlar sözlü sınava katılmaya hak kazanacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan infaz ve koruma memuru adaylarının boy ve kilo ölçümleri her bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu için ayrı ayrı olmak üzere   13/11/2017  ve devam eden günlerde yapılacak olup, adayların boy-kilo ölçümüne hangi gün katılacakları ilgili sınav merkezlerince ilan edilecektir. Boy kilo ölçümüne katılmayanların mazeretleri kabul edilmeyecek, sözlü sınava katılamayacaklardır.

Katip Uygulama Sınavı

20/11/2017  tarihinde adayların daktilo veya bilgisayar ile vuruş hesabı yapılmadan üç dakikada yanlışsız olarak en az doksan kelime yazıp yazmadıklarının tespiti için uygulama sınavı yapılacaktır. Belirtilen günde uygulama sınavının bitirilememesi halinde takip eden günlerde sınava devam edilecektir.

Şoför Uygulama Sınavı 

23/11/2017  tarihinde yapılacaktır.  Belirtilen günde uygulama sınavının bitirilememesi halinde takip eden günlerde sınava devam edilecektir.

Sözlü Mülakatlar

Sözleşmeli infaz ve koruma memuru, büro personeli (ceza infaz kurumu katipliği), teknisyen, diğer sağlık personeli (sağlık memuru), destek personeli (şoför, aşçı ve kaloriferci) sözlü sınavı   25/12/2017  ve devam eden günlerde yapılacaktır.  Alınacak personel sayısı ve unvanına göre sözlü sınavın tarihleri sınavı yapacak ilgili sınav merkezince belirlenerek ilan edilecektir.

Sonuçlar açıklandığı anda haberdar olmak için Kpsscafe.com.tr adresini aşağıdaki platformlardan takip edin.

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız  android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

Kpsscafe.com.tr  | Ankara - ÖZEL HABER

25 Ekim 2017 - KPSS HABERLERİ


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

06

Mert - Hayırlısı olsun inşAllah temennimiz adaletli bi şekilde alım yapılır kimsenin hakkı çiğnenmeden

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Ekim 16:10
05

murat - diploma fotokopisi istiyorlar başvuru için bide aslını görmek istiyorlar aslı universite de 2007 lise mezunu olduğum için mezuniyet belgesi e devlet sistemine düşmediğinden alamadım diplomanın fotokopisi olduğu halde kabul etmediler. hem memur alımı yapıyorsunuz hemde almamak için elinizden geleni yapıyorsunuz..!!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Ekim 16:10
04

Hande - Boy ve kilo ölcumleri komisyon merkezlerinde mi olacak yoksa bavuru yaptığımız her hangi bir adliyeden olabiliyor mu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Ekim 16:10
02

ÖZKAN - CEZA İNFAZ VE KORUMA MEMURU ALIMI NE ZAMAN AÇIKLANIR ACABA

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Ekim 16:10
01

ömer - diyarbakırı tercih ettim gaziantep komisyonu boy kilo ölçümüne antep te mi diyarbakır da mı gireceğim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Ekim 16:10