Ardahan Göle SYDV Personel Alacak

Ardahan Göle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na iki adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınacak.

Sınava başvurular 20 Nisan 2015 tarihinde sona erecek. 

Başvurularda KPSS'de P3 puan türünden en az 60 alma şartı aranıyor.Başvuru Koşulları:

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 22.04.2015 İl ARDAHAN İlçe GÖLE Alınacak Sayı 2 Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Açıklama - Bilgisayar Sretifikası veya transkript te bilgisayar eğitimi almış olanlar 
- Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri , Eğitim Fakültelerinin Felsefe Gurubu ve Bilgisayar bölümü 
- En az B sınıfı Ehliyet 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2) Sadece Erkek Adaylar Başvuru Yapabilir.(Aktif olarak Sahada Çalışacaklarından) 3) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 4) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. 5) Askerlik görevini yapmış , muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak. Tecilli Olan veya Askerlik görevini yapmamış olanların Başvurusu kabul edilmeyecektir. 6) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 7) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 8) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 9) Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisinde 4 yıllık Yükseköğretim Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri , Eğitim Fakültelerinin Felsefe Gurubu ve Bilgisayar bölümü mezunu olmak. Bu bölümler dışında başvurular kabul edilmeyecektir. 10) ÖSYM tarafından yapılan 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 11) Bilgisayar sertifikası zorunludur. 12) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 13) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ehliyeti olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir. 14) Mütevelli Heyeti Alım Yapıp Yapmamakta Yetkilidir. 15) Başvuracak adayların işe alım ilan tarihi olan 14/04/2015 tarihinden geriye dönük en az 6 ay Göle İlçesi sınırları içerisinde ikamet etmesi zorunludur.

14 Nis 2015 - 10:02 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler