Kuşadası Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kuşadası Belediyesi tam zamanlı olmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcılığı Teknikeri unvanı adı altında alım yapacaktır. İşte personel alımı ile ilgili detaylar

Kuşadası Belediyesi tam zamanlı olmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcılığı Teknikeri unvanı adı altında alım yapacaktır. İşte personel alımı ile ilgili detaylar

 Kuşadası Belediye Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,Ünvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 1 (BİR) adet tam zamanlı sözleşmeli BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI TEKNİKERİ alımı yapılacaktır.
SIRA NO                       ÜNVANI                 ADET          SINIFI       EĞİTİM DURUMU 1                                   TEKNİKER             1                T.İ.H        2 Yıllık YüksekÖğretim Mezunu

Giriş Sınavı ve Tarihi:

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup;
Sözlü sınav tarihi : 06.02.2015 saat 10:00 olarak belirlenmiştir.
Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.
Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (http://www.kusadasi-bel.tr) yayınlanacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2-Üniversitenin Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
3-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
4-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak
5-Yönetim Bilgi sistemleri konusunda deneyimli ve programlama yapabilen
6-Belediye bilgi sistemi, maaş, muhasebe gelir ve benzeri konularda en az 10 yıl deneyimli
7-Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
8-Kuşadası ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların 02.02.2015 - 04.02.2015 tarihleri arasında saat 17:00' ye kadar Kuşadası Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e- mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
2-Nüfus cüzdan fotokopisi.
3-Sağlık Raporu.
4-2 Adet Vesikalık Fotoğraf
5-Askerlik Durum Gösterir Belge(erkek adaylar için)
6-Adli Sicil Belgesi
7-Özgeçmiş CV
Özer KAYALI
Kuşadası Belediye Başkanı
Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 06.02.2015 Saat : 10: 00
Yer : Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu

30 Oca 2015 - 15:10 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket 2020 KPSS Önlisans Sonuçları Erken Açıklansın mı ?