Akdeniz İhracatçı Birlikleri Personel Alacak

Akdeniz İhracatçı Birlikleri sözlü sınavla proje uzmanı alacak. İlana başvurular 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri sözlü sınavla proje uzmanı alacak. İlana başvurular 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ PROJE UZMANI ARIYOR

YARIŞMA SINAVI İLANI

1- Genel Sekreterliğimiz Merkezinde (Mersin) Proje Uzmanı olarak özel hizmet sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere sözlü sınavla; proje hazırlayabilecek, üyelerimize yönelik yurtiçi ile yurtdışında uluslararası kurum ve kuruluşların vermekte oldukları hibe, teşvik, kredi vb. desteklerden bilgi aktarımı sağlayarak tüm üyelerimizin faydalanabileceği projeler hazırlayarak, uygulayabilecek ve tamamlayabilecek bütün bu aşamalarda üyelerimize destek sağlayabilecek niteliklere sahip yabancı dil bilgisi olan, en az dört yıllık yüksekokul mezunu ve konusunda en az dört yıllık iş tecrübesi bulunan 1 (Bir) Adet Proje Uzmanı alınacaktır.

2- Sınava Katılma Şartları

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

b) Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak,

c) 18 yaşını bitirmiş olmak,

d) 4 yıllık üniversite ve fakülteden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullarından mezun durumda olmak,

e) 01.01.2015 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01.01.1980 ve daha sonra doğanlar),

f) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

g) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkum olmamak,

h) Görevini devamlı yapmasına engel her hangi bir özrü bulunmamak,

i) TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,

j) İngilizce Yabancı dil bilgisi için, ÖSYM tarafından gerçekleşen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavlarından en az 70 ve yukarı puan almış olmak veya dil yeterliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak, (Yabancı dil puan veya seviye değerlendirmeleri ÖSYM'ce geçerliliği kabul edilen ve ÖSYM'nin denklik gösterdiği tablolara göre yapılacaktır.)

3- Başvuruda İstenilen Belgeler

1. Genel Sekreterlikten veya web sitesinden temin edilecek iş talep formu, (www.akib.org.tr 'de mevcuttur)

2. T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı ( Nüfus Cüzdanı Fotokopisinin aday tarafından şahsına ait olduğuna dair imzalanması)

3. İki adet vesikalık fotoğraf,

4. Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin asıl suretlerinden biri (aslı, noter/okul onaylı örneği) ya da aslı görülmek kaydı ile (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) fotokopisi

5. Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi

6. Özgeçmiş (Özgeçmişte proje konusunda gerçekleştirilen projeler ve referanslar özellikle belirtilecektir.)

7. SGK Hizmet Dökümü

4- Başvuru Adresi

Başvurular 3 üncü maddede belirtilen belgeler ile birlikte; Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği adresine en geç 31 Aralık 2015 Perşembe Günü Saat 17.00'ye kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.

6- Sözlü Sınav

Sınava kabul edilecek adayların listesi, sınav tarihi ve yeri 05 Ocak 2016 tarihinden itibaren Genel Sekreterliğimiz internet adresinden duyurulacaktır. Ayrıca Tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü sınav, adayların, genel kültür, iletişim ve analitik düşünme yeteneği, hal, tavır ve davranışlarındaki genel görünüm ile mesleki bilgi gibi hizmetin gerektirdiği niteliklere sahip olup olmadıkları göz önüne alınacak ve yabancı dil bilgilerinin ölçüleceği bir mülakat niteliğinde olacaktır.

Sınav sonuçları, Genel Sekreterlik internet adresinden duyurulacak, ayrıca Tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin, sınavı kazansalar dahi atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

8- Kimlik Belgesi

Adaylar, sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere yanlarında fotoğraflı ve geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, evlilik cüzdanı vb.) bulunduracaklardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

TELEFON

WEB SAYFASI

ADRESİ

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB)

Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:4 Yenişehir 33120 MERSİN

0(324) 325 37 37

www.akib.org.tr

Akdeniz İhracatçı Birlikleri sözlü sınavla proje uzmanı alacak. İlana başvurular 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

15 Ara 2015 - 20:51 - KPSS'sizgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )