İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

İstanbul Üniversitesi 49 adet sözleşmeli personel alacak. İlana başvurular 15 gün sürecek.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ  4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde (giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

 

UNVAN

 

ADET

 

BÜTÇE

 

ARANILAN NİTELİKLER

NİTELİK

KODU

 

 

 

SAĞLIK TEKNİKERİ

 

 

 

11

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

 

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi

Önlisans Programından mezun olmak

 

 

 

ST1

 

 

SAĞLIK TEKNİKERİ

 

 

1

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

 

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Acil ve İlk

Yardım Bölümünden mezun olmak

 

 

ST2

 

 

 

 

 

SAĞLIK TEKNİKERİ

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi

Görüntüleme Teknikleri (Radyoloji) Bölümü mezunu olup,  MR ve BT görüntüleme özellikle Kardiak MR Anjio, Kardiak BT Anjio ve Perfüzyon BT konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak. Belirtilen çekim tekniklerinin Post-

Process işlemlerini yapabiliyor olmak. 128 kanal

ve 16 kanal BT cihazları kullandığını belgelendirmek.  Erkek adaylarda askerliği tamamlamış olmak.

 

 

 

 

 

ST3

 

 

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

 

 

1

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

 

Tıbbi Biyolojik Bilimler mezunu olup, Sağlık Bakanlığı onaylı Göz Bankası Teknisyeni Sertifikasına sahip olmak

 

 

D1

 

 

HEMŞİRE HEMŞİRE

 

 

13

18

 

 

Özel Bütçe Döner Sermaye Bütçesi

 

 

Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak.

2014 KPSS P3 puan türünden 55 ve üzeri almak.

 

 

H1

 

 

LABORANT

 

 

1

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

 

 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi

Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunu olmak

 

 

L1

 

 

LABORANT

 

 

1

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunu olup, patoloji laboratuvarında en 1 yıl  deneyimli olduğunu belgelemek

 

 

L2

 

 

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

 

 

2

 

 

Döner Sermaye

Bütçesi

 

En az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olup, Sağlık Bakanlığı onaylı Perfüzyonistlik yetki belgesine sahip olmak

 

 

D2

ARANILAN ŞARTLAR
1-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
2-Herhangi    bir    Sosyal    Güvenlik    Kurumundan    emeklilik    veya    yaşlılık    aylığı    almıyor    olmak. 3-Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.
4- Başvuracak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve   Lisans mezunları için 2014 KPSS-P3 puan türünden   55   ve   üzere   puanı;   Önlisans   mezunları   için   2014   KPSS-P93   puanı   esas   alınacaktır. 5- 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin  5.  Fıkrası  a ) 2  bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen  görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden  itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU ŞEKLİ:
Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçlan ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek  başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır

İSTENİLEN BELGELER:
-Fotoğraflı Başvuru formu -Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi -Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi -KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:
Başvurular      Komisyon   tarafından   değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru   zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden   takip   edilmesi gerekmektedir.  İlgililere yazılı  ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.
* İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

15 Nis 2015 - 09:20 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )