TÜSEB KPSS'siz 16 Kamu Personeli Alımı Başvurusu İçin Son Gün: 14 Mart 2018

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2 kadroda istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapacağını geçtiğimiz hafta duyurdu. Yayımlanan ilana başvurular 14 Mart mesai bitimi ile sona erecek. Peki ilana kimler başvurabilir? Başvuru şartları nelerdir?

TÜSEB KPSS'siz 16 Kamu Personeli Alımı Başvurusu İçin Son Gün: 14 Mart 2018
Haber albümü için resme tıklayın

TÜSEB kamu personeli alımına başvurular için son saatlere girildi.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda uzman ve araştırmacı kadrolarında istihdam etmek üzere 16 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana başvuru için son gün 14 Mart 2018 Çarşamba.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

1 uzman alımı;

1. Biyomühendislik lisans mezunu olmak, 2. Tıbbi Mikrobiyoloji yüksek lisans mezunu olmak, 3. 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak. 4. Hücre Kültürü, RT-PCR, Klonlama, SDS-PAGE, ELİSA, Protein Pürifikasyonu, Virüs Üretimi, monoklonal antikor, Western Blot, Prokaryotik ekspresyon sistemleri konularında deneyimli olmak, 5. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek adaylar Erciyes Üniversitesi Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi-Kayseri’de çalıştırılacaktır.

1 uzman alımı;

1. Biyoloji lisans mezunu olmak, 2. Biyoloji yüksek lisans mezunu olmak, 3. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 4. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek adaylar Erciyes Üniversitesi Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi-Kayseri’de çalıştırılacaktır.

1 uzman alımı;

1. Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veya yabacı ülkelerin eşdeğer program veren Biyoteknoloji ve Genetik Mühendisliği bölümünden mezun olmak, 2. Moloküler Biyoloji yüksek lisans mezunu olmak, 3. En az 3 (üç) Yıl Kırım Kongo Kanamalı Ateşi virüsü (Crimean Congo Hemorrhagic Fever Virus) alanında çalışmış olmak, 4. Tercihen yurtiçinde veya yurtdışında alanı ile ilgili araştırma projelerinde aktif çalışmış olmak. 5. Bilgisayar ve temel MS ofis programları ile temel istatistik konusunda tecrübeli olmak, 6. 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak., 7. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek adaylar Erciyes Üniversitesi Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi-Kayseri’de çalıştırılacaktır.

2 uzman alımı; 

1. Biyoloji/ Moleküler Biyoloji ve Genetik/ Biyoteknoloji/Tıbbi Biyoloji ve benzeri alanlarda Yüksek Lisans derecesine sahip olmak, 2. Temel laboratuvar cihaz ve ekipmanları konusunda bilgi ve operasyonel tecrübe sahibi olmak, 3. Moleküler biyoloji teknikleri konusunda laboratuvar deneyimine sahip olmak, 4. DNA dizileme teknolojisi ve uygulamaları ile ilgili deneyimi olmak tercih sebebidir. 5. Bilgisayar ve temel Microsoft ofis programları ile temel istatistik konusunda tecrübeli olmak. 6. 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 7. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 uzman alımı;

1. Biyoloji / Moleküler Biyoloji ve Genetik / Biyoteknoloji / Tıbbi Biyoloji ve benzeri alanlarda Yüksek Lisans mezunu olmak, 2. Temel laboratuvar cihaz ve ekipmanları konusunda bilgi ve operasyonel tecrübe sahibi olmak, 3. Moleküler biyoloji teknikleri konusunda laboratuvar deneyimine sahip olmak, 5. DNA dizileme teknolojisi ve uygulamaları ile ilgili deneyimi olmak tercih sebebidir. 6. Bilgisayar ve temel Microsoft ofis programları ile temel istatistik konusunda tecrübeli olmak. 7. 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak ve bunu belgelendirmek. 8. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday İstanbul’da çalıştırılacaktır.

3 uzman alımı;

1. Biyoenformatik, Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi, Hesaplamalı Biyoloji veya Bilgisayar Mühendisliği alında Yüksek Lisans mezunu olmak, 2. En az bir bilgisayar programlama dili bilmek (Java, C/C++, R, Phyton, Perl), 3. Yeni Nesil Dizileme verilerinin analizi konusunda deneyim sahibi olmak tercih sebebidir. 4. Tercihen genom veri analizi, veri madenciliği vb. konularında tecrübe sahibi olmak, 5. 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 6. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 uzman alımı;

1. Yaşam Bilimleri alanlarından (Biyoloji, Eczacılık, Kimya, Tıp, Veteriner veya Diş Hekimliği gibi) lisans mezunu olmak, 2. Yaşam/Sağlık Bilimleri alanında yüksek lisans yapmış olmak, 3. Lisans eğitimini yurt dışında tamamlayan adaylarda en az üç yıl eğitim görme şartı aranır. 4. 80 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 5. Çok iyi derecede konuşma, yazma ve sunum kabiliyetine sahip olmak, 6. Organizasyon, yönetme ve iletişim alanlarında tecrübe sahibi olmak ya da bu alanlarda iyi olduğunu gösterir belgeleri sunmak, 7. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı;

1. Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans mezunu olmak, 2. Lisans eğitimini yurt dışında tamamlayan adaylarda en az üç yıl eğitim görme şartı aranır. 3. Moleküler Biyoloji/ Genetik /Kanser Biyolojisi alanlarında doktora derecesine sahip olmak, 4. Yaşam/Sağlık Bilimleri alanında yaptığı çalışmaları ve bilimsel yayınları belgelendirmek, 5. Yeni nesil dizileme konusunda deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek, 6. İyi derecede yazma ve sunum kabiliyetine sahip olmak, 7. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 8. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı;

1. Biyoenformatik, Hesaplamalı Biyoloji veya Biyoistatistik alanında Doktora derecesine sahip olmak, 2. Belirtilen bilgisayar programlama dillerinden (Java, C/C++, R, Phyton, Perl) en az birini iyi derecede bilmek, 3. Yeni nesil dizi verileri analizi konusunda deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. 4. En az 6 ay alanıyla ilgili yurt dışı tecrübesi olmak ve bunu belgelendirmek. 5. İyi derece yazma ve sunum kabiliyetine sahip olmak. 6. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 7. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı

1. Biyoloji lisans mezunu olmak, 2. Biyoteknoloji yüksek lisans mezunu olmak, 3. Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında doktora yapmış olmak, 4. Tek Gen ve Kompleks Gen Hastalıkları konularında tecrübeli olmak, 5. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak. 6. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı

1. Biyokimya lisans mezunu olmak, 2. Moleküler Biyoloji Genetik ve Biyoteknoloji alanında doktora yapmış olmak, 3. 65 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 4. Maya fermantasyonu, temel moleküler ve mikrobiyolojik teknikleri ,2L-30L biyoreaktör, Microarray, qRT-PCR, SDS,2D-PAGE,ELİSA, Hepatit –B aşısı üretimi, GMP,SOP alanında tecrübe sahibi olmak, 5. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek adaylar Erciyes Üniversitesi Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi-Kayseri’de çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı

1. Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans mezunu olmak. 2. Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında yüksek lisans mezunu olmak, 3. Kanser biyolojisi alanında Doktora derecesine sahip olmak, 4. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak, 5. Tercihen yurtiçinde veya yurtdışında alanı ile ilgili araştırma projelerinde aktif çalışmış olmak. 6. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

1 araştırmacı alımı

1. Biyoloji lisans mezunu olmak, 2. Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanından Doktora derecesine sahip olmak, 3. Crispr/Cas9 genom düzenleme ve ekzom sekanslama çalışmalarında bulunmuş olmak, 4. 70 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak. 5. Bu pozisyon kapsamında istihdam edilecek aday Ankara’da çalıştırılacaktır.

GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların T.C. vatandaşı olması, adli sicil kaydı olmaması, kamu haklarından mahrum olmaması ve aşağıdaki dil şartını taşıyor olması gerekmektedir.

BAŞVURU

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 14 Mart mesai bitimine kadar TÜSEB'e şahsen yapılacak.

Başvuru formu Diplomanın aslı veya noter veya okul tarafından onaylı örneği Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi Yabancı Uzman olarak başvurulması durumunda çalışma iznini gösterir belge Adli Sicil Belgesi Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge Sağlık Raporu CV 2 vesikalık fotoğraf Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formu

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

13 Mar 2018 - 15:56 - KPSS'sizgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler