Bülent Ecevit Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(25 Aralık 2012)

BÜLENT ECEVIT ÜNİVERSİTESİNE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR   Bülent Ecevit Üniversitesi Rektöılüğü Personel Daire Başkanlığından; 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel (hemşire) alınacaktır.

 

 

 

BÜLENT ECEVIT ÜNİVERSİTESİNE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektöılüğü Personel Daire Başkanlığından; 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel (hemşire) alınacaktır. Sözleşmeli...

 

 

 

BÜLENT ECEVIT ÜNİVERSİTESİNE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektöılüğü Personel Daire Başkanlığından; 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel (hemşire) alınacaktır. Sözleşmeli personel çalıştır iknasına ilişkin olaıak 28 Hazııan 20Ü7 taııhli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kumlu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4 maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere (giderleri Özel Butce gelirlerinden karşılanacaktır.) KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak Hemşire unvanı için aşağıda belirtilen bos sözleşmeli peısonel pozisyonunun yazılı ve / veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sırasına göre sözleşmeli peısonel alınacaktır.

 

Unvanı Adet Aranan Nitelikler

 

Hemşire 1 Hemşirelik veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

 

Genel Şartlar: a) Türk vatandaşı olmak,

 

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'ıncı maddesinde belirtilen şartları taşımak,

 

c) Erkek adaylar ıcın askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

 

d) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı

 

e) Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak,

 

f) Değerlendirmelerde 2012 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP3 puanı esas alınacaktır, 1) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşhhk aylığı almıyor olmak.

 

g) Baktıracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memulları Kanununun 4/B maddecinin Bu şekilde İstihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlaı Kurulu kararı ile belirlenen ıstisnalaı hariç sözleşmeyi tek taıaflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bil yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.'' hükmüne uygun olması

 

İstenilen Belgeler:

 

Dilekçe Örneği

 

Ek-1 Sağlık beyanı

 

Ek-2 Askerlik beyanı

 

Ek-4 Adli Sicil Kaydı beyanı

 

Ek-5 is Talep Formu

 

İsteklilerin, ilanın gazete yayın talihinden itibaren 15 gun içinde (mesaî sonuna kadar) kadar http://www.bcun.cdu.tr adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile biılıkte Rektörlüğümüz Peısonel Daiıe Başkanlığına salisen müracaat etmeleri geıekmektedir. Eksik belge ibıaz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

 

İşe alınmaya hak kazananların isimlen, en geç 5 ıs gumı içinde http//www beun.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Her kadro için ilan edilen sayı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımayanların tespit edilmesi halinde yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebligat mahiyetinde olduğundan, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS(B) grubu puan siıalaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu http://www.bcun.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için. sonuçların ilanından itibaren en geç 15 gun içerisinde aşağıda yazılı belgelerle Rektörlüğümüz Peısonel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Belgelen suresi içerisinde teslim etmeyenle) bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Belgelerin teslimine müteakip sözleşme yapılır. Sözleşme için gerekli belgeler

 

1- 2 Adet Fotoğıaf

 

2- 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin 7.fıkrası uyarınca "53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek .. akıl hastalığı .. bulunmamak " şartını gösterir psikiyatri raporu

 

3- (Akbank Zonguldak Şubesinden açtırılan maaş hesabına ait hesap cüzdanı fotokopisi Müracaat sonunda gerçeğe aykırı belge ya da beyanda bulunan adaylar hakkında yasal işlem yapılacak olup. atamaları yapılmış ısc atamalarının iptal edilecektir Idaıemız taralından kendıleııne bir bedel ödenmiş ise bu bedelin yasal laızı ile birlikte tazmin edilecektir Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar, sosyal güvenlik yönüyle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunun 4/a hükümlerine tabı olacaklar ve istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabı olduğu çalışma saat ve usulüne tabı olarak çalışacaklardır.

 

Detaylı Bilgi İçin :

 

Bülent Ecevıt Ümveısitesi Rektoıluğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 İncivez / Zonguldak.

 

Tel: (0 372) 257 40 10 (Dahilirl 395-1207-1164), Fax : (0 372) 257 30 32

25 Ara 2012 - 12:23 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?