Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel İlanı

Hacettepe Üniversitesine 52 sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 16 Aralıkta sona erecek

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI
Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz Hastaneleri'nde görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. (Hemşire pozisyonu için ücretler Özel Bütçeden, diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır).

Kod No

UNVANI

POZİSYON

SAYISI

KPSS PUAN TÜRÜ

ARANILAN NİTELİKLER

1

Tabip

1

KPSS puan şartı aranmamaktadır.

Tıp Fakültesi mezunu olmak (Diyaliz Ünitesi'nde görevlendirilmek üzere)

2

Uzman Tabip

1

KPSS puan şartı aranmamaktadır.

İç Hastalıkları uzmanı olmak (Onkoloji Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere)

3

Hemşire

30

KPSSP3

Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak

4

Diyetisyen

5

KPSSP3

Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olmak

5

Psikolog

1

KPSSP3

Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu olmak, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak.

6

Avukat

1

KPSSP3

Hukuk Fakültesi 4 yıllık lisans mezunu olmak, avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak ve 5 yıl süre ile avukat olarak çalıştığını belgeleyebilmek, İcra takibi konusunda tecrübeli olmak.

7

Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri)

3

KPSSP93 / KPSSP3

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının 2 yıllık Anestezi Bölümü mezunu olmak.(Anestezi Ünitesinde çalışmak üzere)

8

Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri)

2

KPSSP93 / KPSSP3

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının 2 yıllık Ameliyathane Teknikerliği Bölümü ve Tıbbi Laboratuvar Bölümü mezunu olmak.(Ameliyathanede çalışmak üzere)

9

Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri)

2

KPSSP93 / KPSSP3

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının 2 yıllık Ameliyathane Teknikerliği Bölümü mezunu olmak ve Sterilzasyon konusunda MEB ya da Sağlık Bakanlığı onaylı belge sahibi olmak, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi'nde çalışmak üzere.

10

Sağlık Teknikeri (Tıbbi

Görüntüleme

Teknikerliği)

1

KPSSP93 / KPSSP3

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü 2 yıllık önlisans mezunu olmak ve Girişimsel Radyoloji Bölümünde çalışmak üzere.

11

Gıda Teknikeri

1

KPSSP93 / KPSSP3

Meslek Yüksekokullarının Gıda Teknolojisi Bölümü 2 yıllık önlisans mezunu olmak, Mama mutfağında çalışmak üzere.

12

Sağlık Teknisyeni (Tıbbi Laboratuvar)

4

KPSSP94/KPSSP93/

KPSSP3

Sağlık Meslek Lisesi Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Bölümü mezunu olmak ve Hastanelerimiz Merkez Laboratuvarında ve Eczanede çalışmak üzere.

ARANILAN GENEL KOŞULLAR
(1)Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
(2)Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
(3)Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak,
(4)01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak,
(5)657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,
(6)Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksek okullardan veya meslek lisesinden mezun olmak,
(7)Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek,
BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ , ZAMANI ve YERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI
(1)Lisans mezunları için 2014 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne, ön lisans mezunları için KPSS93 puan türüne, lise mezunları için KPSSP94 puan türüne ve üst öğrenimini bitirip alt öğrenime başvuracak adayların KPSSP3 ve KPSSP93 puan türlerine bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü'ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.
(2)Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.
(3)Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.
(4)Sonuçlar son başvuru tarihini takiben KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.hacettepe.com.trweb adresinde yayınlanacaktır.
(5)Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.hacettepe.com.tradresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
(6)Tabip ve Uzman Tabip unvanları için KPSS puanı aranmamakta olup, yapılan başvurularda aday sayısının alım yapılacak pozisyon sayısından fazla olması halinde ilan edilen pozisyona alınacak Tabip / Uzman Tabip adayları komisyon huzurunda kura yöntemiyle belirlenecektir. Kura sonuçları Hastanelerimiz web sayfasında duyurulacaktır

02 Ara 2014 - 10:20 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

01

isi siz - nreyenezaa asvru yapilacaktarih beirtilmemis lutfen hemen cv yazarmsiinizzz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 10:20Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?