Ankara Çankaya Belediyesi Veznedar, Tahsildar, Zabıta Memuru, VHKİ Unvanlarıyla 45 Memur Alımı Yapacak

Ankara Belediyesi 2023 Yılı Eylül ayı memur alımı yayımlandı. Belediye tarafından yayımlanan memuru alımı ilanında 7 Farklı unvanda olmak üzere toplam 45 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Ankara Çankaya Belediyesi Veznedar, Tahsildar, Zabıta Memuru, VHKİ Unvanlarıyla 45 Memur Alımı Yapacak
Ankara Çankaya Belediyesi Veznedar, Tahsildar, Zabıta Memuru, VHKİ Unvanlarıyla 45 Memur Alımı Yapacak
Haber albümü için resme tıklayın

Ankara Çankaya Belediyesi memur alımı ilanında başvuru şartlarına, alım yapılacak kadrolara ve başvuru tarihleri gibi detaylara yer verildi. Yayımlanan ilanı incelediğimizde 7 farklı unvanda alım yapılacağını görmekteyiz. Lisans ve ön lisans mezunlarının başvuru yapabildiği alımda 2022 KPSS'den en az 70 puan almış olma şartı ön şart olarak istenilmektedir. 45 Kadroluk alımda alımın yüksek kısmı lisans mezunlarına ayrılmış durumdadır. Lisans mezunlarının başvurabileceği kadrolar ve kontenjan bilgisi tabloda yer almaktadır.

Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği Kadrolar

5 Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni

5 Veznedar

5 Düz Memur

2 Çocuk Eğitimcisi

20 Zabıta Memuru

Ön lisans mezunlarının başvurabileceği kadro ise 3 Hizmetli kadrosudur.

Ankara Çankaya Belediyesi Veznedar, Tahsildar, Zabıta Memuru, VHKİ Unvanlarıyla 45 Memur Alımı Yapacak
Ankara Çankaya Belediyesi Veznedar, Tahsildar, Zabıta Memuru, VHKİ Unvanlarıyla 45 Memur Alımı Yapacak

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ


Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için;
▪ Başvuru esnasında istenilen belgeler ile birlikte 23.10.2023-27.10.2023 tarihleri arasında saat16:30’a kadar (mesai günlerinde saat 09:00-16:30 arasında) Şehit Gönenç Caddesi No:20/1 Maltepe-ÇANKAYA/ANKARA adresindeki Çankaya Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü Hizmet Binası içinde bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimine geçerli şartlara sahip adaylar müracaatlarını şahsen yapabileceklerdir

▪ Zabıta memuru kadroları hariç diğer memur kadroları için, başvuru esnasında istenilen belgeler ile birlikte 23.10.2023-27.10.2023 tarihleri arasında saat 17:00’a kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında) Cumhuriyet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:11 ÇANKAYA/ANKARA
adresine iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuruda bulunabilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

▪ Zabıta memuru kadroları hariç diğer memur kadroları için, elektronik ortamda yapılan başvurulara istenilen belgeler eklenerek başvuru tarihleri içerisinde Belediyemizin [email protected] mail adresine başvuru yapabileceklerdir.

▪ Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup, posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Zabıta Memuru kadrosuna başvuracak adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapılmak üzere istenilen belgeler ile birlikte şahsenmüracaat ederek başvuru süreçlerini tamamlayacaklardır.

▪ Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

▪ Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, BAŞVURUSU KABUL EDİLENLERİN İLANI:

a) Belediyemizce T.C. Kimlik numarası ile ÖSYM kayıtlarının uyumunu kontrol etmek suretiyle adaylar KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak her bir unvan için boş kadro sayısının beş katı oranında adayı; memur kadroları için sözlü sınava, zabıta memuru kadroları için sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

İLANIN TAM METNİ.PDF

16 Eyl 2023 - 16:28 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?