Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Mülakatsız 171 Tekniker ve 31 Mühendis Alımı İlanı Yayımlandı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2023 Yılı personel alımı ilanı yayımladı. Tekniker ve Mühendis kadrolarına yapılacak alımda başvuru süreci e-devlet üzerinden işe alım kariyer kapısına giriş yapılarak online olarak yapılacaktır.

Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Mülakatsız 171 Tekniker ve 31 Mühendis Alımı İlanı Yayımlandı
Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Mülakatsız 171 Tekniker ve 31 Mühendis Alımı İlanı Yayımlandı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından 13 Haziran 2023 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilanı duyurusu kamuoyuyla paylaşıldı. Sözleşmeli olarak yapılacak alımda farklı şehirlerde istihdam edilmek üzere 657 DMK'ya tabii olarak 171 Tekniker ve 31 Mühendis kadrosunda olmak üzere toplam 202 sözleşmeli personel alımı yapılacağı kamuoyu ile paylaşıldı.

Mülakat Şartı Yok!

Alımda adaylar KPSS puanları esas alınarak atama yapılacaktır. Bu husus kılavuzda da belirtilmiş ve '' Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak amacıyla, ekli listede yerleştirileceği bölgesi, ili ve birimi belirtilen 171 (yüzyetmişbir) adet Sözleşmeli Tekniker ve 31 (otuz bir) adet Sözleşmeli Mühendis pozisyonuna, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendine göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle personel alımı yapılacaktır. '' ifadeleri kullanılmıştır.

Farklı Şehirlerde yapılacak alımda şehir şehir kadro ve unvan dağılımı ise tablolarda görüldüğü gibidir.

Başvuru Şekli Ve Başvuru Tarihleri

1) Başvurular, 03.07.2023 tarihinden 07.07.2023 tarihi saat: 23:59' a kadar e-devlet üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı - Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapılacaktır. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

2) Başvuru esnasında adayların kimlik bilgileri, KPSS puanı, eğitimi, adli sicil kaydı ve erkek adayların askerlik bilgisi e-devlet üzerinden ilgili kurumların web servisleri aracılığı ile temin edileceğinden, bu aşamada adaylardan belge istenilmeyecektir. Adayların söz konusu bilgilerinde hata mevcut ise başvuru yapmadan önce ilgili kurumlardan gerekli güncelleme ve düzeltmeleri yaptırmaları gerekmektedir. Atanmaya hak kazanan adayların ibraz edecekleri belgeler ayrıca yayımlanacaktır.

3) Yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olup, bu ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denkliği olan adayların denklik gösterir belgelerini pdf ya da jpeg formatında sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ.PDF

13 Haz 2023 - 15:07 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler