Pamukkale Üniversitesi Mülakat Şartsız KPSS Puan Sıralamasına Göre 405 Personel Alımı İlanı

Denizli Pamukkale Üniversitesi 2023 Yılı kamu personeli alımı ilanı yayımladı. Farklı unvanlarda yapılacak alımda lise, ön lisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği 405 kadro bulunmaktadır.

Büyütmek için resme tıklayın

Pamukkale Üniversitesi 2023 Yılı 405 sözleşmeli personel alımı ilanında farklı unvanlarda yapılacak alımlarda kadroların çoğunluğu destek personeli, hemşire ile koruma ve güvenlik görevlisi unvanlarına verildi. Buna göre üniversite tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunu incelediğimizde 142 Destek personeli, 100 Hemşire, 51 Koruma ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Alım yapılacak diğer unvanlar için kadro dağılımı ise aşağıdaki gibidir;

 • 25 Sağlık Teknikeri,
 • 15 Teknisyen
 • 25 Büro Personeli,
 • 8 Röntgen Teknisyeni,
 • 12 Diğer Sağlık Personeli,
 • 1 Sağlık Fizikçisi,
 • 1 Spor Uzmanı,
 • 7 Mühendis,
 • 5 Fizyoterapist,
 • 3 Biolog,
 • 1 Diyetisyen,
 • 4 Eczacı,
 • 3 Tekniker,
 • 15 Teknisyen,
 • 2 Antrenör,

Mülakat Şartı Yok, KPSS Puanına Göre Atama

Adayların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen eczacı unvanı hariç olmak üzere mülakat bu alımda olmayacak. Başvuru yapan adaylar KPSS puanı baz alınarak atanacak. Kılavuzda bu husus '' 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle (eczacı unvanı hariç) yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 405 adet sözleşmeli personel alınacaktır '' belirtilmiştir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Başvurular Üniversitemiz Kınıklı yerleşkesinde yer alan Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Şahsen başvuru yapamayacak adaylar noter vasıtasıyla verecekleri vekâlet ile başvuru işlemi yapabileceklerdir.( Koruma ve güvenlik unvanına başvuran adaylar hariç)

Başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile ilanda istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Yine başvuru yaparken aday tercih ettiği çalışma yeri ve tercih edeceği unvan tamamen kendi sorumluluğunda olacak olup başvuru yaptıktan sonra değerlendirme aşamasında yanlış başvuru yeri ve unvanı tespit edilmesi halinde değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapamayacaktır

Şahsen Başvuru Tarihleri:

Başlangıç Tarihi : 13.04.2023 Mesai Başlangıcı
Bitiş Tarihi : 05.05.2023 Mesai Bitimi

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:


2022 KPSS (B) (KPSS(P3), KPSS (P93), KPSS(P94)) grubu puan sıralamasına (KPSS puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, mezuniyet tarihlerinin de eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır. Doğum tarihleri de eşit olması halinde noter huzurunda kura usulü ile aday belirlenecektir.) göre hak kazanan aday başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) iş günü içerisinde www.pau.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

İlan edilen kadronun 1 (bir) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

Adayla hizmet sözleşmesi yapılacak olup sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayın sözleşmesi 1 (bir) ay içerisinde fesih edilecektir.

İLANIN TAM METNİ.PDF

15 Nis 2023 - 00:46 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler