Boğaziçi Üniversitesi Büro Personeli, Kütüphaneci, Mühendis, Tekniker Unvanlarıyla 21 Personel Alımı Yapıyor!

Boğaziçi Üiversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilanda farklı unvanlarda olmak üzere toplam 21 Sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilgili adaylara duyuruldu.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından Kamu ilan sayfası üzerinden ve Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre farklı unvanlarda olmak üzere toplam 21 Sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Büro Personeli, Mühendis, Tekniker, Kütüphaneci, Mimar gibi unvanlarla yapılacak alıma başvuru süreci 22 Kasım 2022 tarihi itibariyle başlayıp 6 Aralık 2022 tarihinde sona erecek. Başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru şekli ile ilgili olarak '' Üniversitemiz Hisar Kampüsü’ndeki başvuru noktasına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilecektir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir '' denilmiştir.

Her Aday Sadece 1 Kadro İçin Başvuru Yapabilecek!

Adaylar tabloda belirtilen ilan numaralı pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabilecek olup birden fazla pozisyonlara yapılan başvurular ile usulüne uygun ve/veya zamanında yapılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. *Başvurular incelendikten sonra, KPSS (B) grubu puan sırasına göre her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun on katına kadar aday sözlü sınava girmeye hak kazanacaktır. Asil adaylar güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasının olumlu gelmesi neticesinde göreve başlayacaktır. 

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan form doldurulacaktır)

2. Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

4. Sertifika, Belge (Başvurulan pozisyonda yazıyorsa istenilecektir ve istenilen belgelerde yer alan adayların şartlarda belirtilen belge ve sertifikaların geçerlilik süresi var ise dolmamış olması, üzerinde yanıltıcı bilgi eksikliği olmaması ve ilanın Resmi Gazete’ de yayımlandığı tarihten önce sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle üzerinde tarih bilgisi yer almayan sertifikalar kabul edilmeyecektir.)

5. İş tecrübesi istenen pozisyonlarda, adayların istenilen alanda çalıştığına dair iş tecrübesini gösteren belgesi gerekmektedir.

6. SGK Hizmet Dökümü (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

7. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

8. 2022 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

9. Sağlık Raporu (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek -Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu)

Detaylar; https://www.boun.edu.tr/tr-TR/Content/Duyurular/Duyurular?LoadModule=News&NewsID=2764&Filter=true 

22 Kas 2022 - 15:53 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?