Evde Yapılacak İşler - Evden Çalışarak Para Kazanmak

Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için birçok yapabilecekleri iş var... Peki nedir bu işler? Evde çalışarak nasıl para kazanabilirsiniz?

EVDE YAPILACAK İŞLER 30.10.2015, 23:00 30.10.2015, 22:03
5320
Evde Yapılacak İşler - Evden Çalışarak Para Kazanmak
Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için birçok yapabilecekleri iş var... Peki nedir bu işler? Evde çalışarak nasıl para kazanabilirsiniz?

 Evde Yapılacak Ek İşler 2015
Evde çalışmak isteyenler için firmalar ek işler vermekte ve insanların evlerinde de para kazanmalarını sağlamaktadır. Birçok sektörde bu tarz işlerin bulunuyor olması ise insanların maddi olarak daha rahat nefes almasını sağlamaktadır. Bugün çevremize baktığımız zaman belki ek iş yapan kişileri göremeyebiliriz. Çünkü bu ek işlerin hepsi evde basit ve gizli bir şekilde yapılabilir ve kimsenin haberi olmaz. Siz ek işinizi dışarıda yapmak isterseniz ve farklı bir ortamda çalışırsanız belki insanlar sizi görebilir. Böylelikle kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ancak; evde yapılacak ek işler sayesinde ne dışarı çıkmak zorunda kalırsınız ne de aynı zamanda kimseye görünmüş olursunuz. Böyle kolaylık sağlayan firmalarda varken bence değerlendirmek çok faydalı olacaktır. 

Evde yapılacak ek işler 2015 yılında da değişmedi diyebiliriz. Her zamanki verilen işler aynı şekilde evlere verilmekte ve kişilerin para kazanması sağlanmaktadır. Evlere ek iş vermenin en güzel yani bir ayrı ofis kurmanıza, vergi ödemenize, sigorta yaptırmanıza ve ekstra masraflara girmenize gerek kalmamasıdır. Üstelik çalışanlar kendi evlerinde çalıştıkları için işleri daha hızlı bir şekilde yetiştirebilirler. Bu kısım bir işverenin gözünden baktığımız şekliydi. Çalışanın gözünden bakacak olursak, trafik, patron, geç kalma ve zaman gibi sorunların olmaması evde çalışanlara çok ciddi katkılar sağlamaktadır. Bugün neredeyse on binlerce hatta yüz binlerce kişi oturduğu yerden evlerinde para kazanıyor. Bu da demek oluyor ki, evden de oturarak para kazanılabiliyor. 

Peki, bu parayı kazananlar ne tarz işler yapıyorlar? 
Evde yapılacak ek işler 2015 yılında neler olacaktır? 
Hangi işler evlere verilmektedir? 
Evde ek iş yapmak isteyenler hangi işleri evlerine alabilirler? 
Evde yapılacak ek işler ne kadar para kazandırır?

İşte bu tüm sorularımızın cevaplarını bugün sizlerle paylaşacağız. En çok tercih edilen ve en çok kazandıran işler gibi birçok bilgiyi de aynı zamanda sizlere söyleyeceğiz. Sizlerde bu makalemizin ardından eğer kafanıza yatarsa bir iş başvurusunda bulunabilir ve işe başlayabilirsiniz.

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ: Kutu katlama işi bildiğiniz gibi çok sık duyulan ve pratik işlerden birisidir. Evlerinizde size verilmiş olan kapalı kutuları açabilir ve saniyeler içerisinde katlayarak hemen teslim edebilirsiniz. Özellikle kolay yoldan para kazanmak isteyenler için son derece pratik bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Firmalar katlanan kutu başına 5 ila 10 kuruşa kadar para vermektedir. Eğer hızlı çalışırsanız çok para kazanabilirsiniz.

EVDE POŞET KATLAMA İŞİ: Günlük hayatlarımızda kulladığımız poşetleri çok basit bir şekilde katlayabilir ve paranızı kazanabilirsiniz. Sinir bozucu bir iş olmayan ve herkesin evlerinde kolaylıkla halledebileceği bir iş olan poşet katlama işi sayesinde insanlar paraya para demiyor desek yalan olmaz. Çünkü firmalardan altıkları tonlarca poşeti katlayarak ciddi bir gelir elde edebiliyorlar. Aylık 600 – 1.000 TL arasında para kazanmak bu iş ile mümkün olabilir.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ: Özellikle yaz aylarında düğünlerin artması ile evlerine ek iş alanların sayısı da artıyor. Davetiyelerin basılması ve hazırlanması matbağalar için ciddi bir zaman kaybı olurken bu zaman kaybını azaltmak adına firmalar sadece katlama işini evlerde çalışan insanlara veriyorlar. Davetiye başına türüne göre 5 ila 25 kuruş veren firmalar eğer sıkı bir çalışan olduğunuzu görürlerse size çok daha iş verebilirler. Eğer birde eliniz hızlıysa evde davetiye katlama işi ile çok para kazanabilir ve hatta evinize ek gelirden çok düzgün ve sağlam bir gelir elde etmiş olabilirsiniz. Çünkü davetiyeler sadece yazın değil yılın her mevsiminde hazırlanabiliyor.

EVDE ETİKET İŞİ: Kıyafet, yiyecek ve daha birçok ürünün üzerinde yazılı olan etiketlerin hazırlanması da yin aynı şekilde evlere ek iş olarak verilmektedir. Etiket işi yapmak isteyenlerin öncelikle bu işi veren firmaları bulmaları gerekmektedir. Açık konuşmak gerekirse etiket işi veren firmalarda çok sık bulunan türden firmalar değildir. Bu nedenle sıkı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Ama eğer işinizi iyi yaparsanız güzel para kazanabilirsiniz. Toplu halde gelecek olan işi hızlı bir şekilde teslim ederseniz tekrardan iş alabilir ve çok para kazanabilirsiniz.

EVDE BONCUK İŞİ: Basit işler arayanların ilk işleri arasında yer alan evde boncuk işi sayesinde birçok bayan evlerine ek gelir getirmektedir. Özellikle bayanların çok rahatlıkla yapabileceği bir iş olan boncuk işi sayesinde çalışanlar yaptıkları boncuklara ve türlerine göre değişik paralar kazanabiliyorlar. Yaptıkları tane başına 25 kuruş ile 1 TL alan kişiler evlerinin bazı büyük ihtiyaçlarının giderilmesinde ciddi rol oynamaktadır. 

EVDE YEMEK YAPMA İŞİ: Evde yemek yapma işi veren firmalar ülkemizde çok sıklıkla bulunan firmalardır. Nedeni ise son derece aslında basittir. Kültürümüzde yemeğin büyük bir yere sahip olması nedeni ile insanlar yemek işine ayrıca önem vermektedir. BU nedenle de iş yerlerine yemek yapabilecek insanlar arıyorlar. Özellikle ev hanımlarının bu konuda son derece istekli olduğunu ve firmalara yemek yaptıklarını söyleyebiliriz. Eğer sizlerde yemek yapma işine girmek isterseniz ilk olarak firmaları bulmalı ve anlaşmalısınız. Daha sonrasında kaç kişilik yemek yapacaksanız ona göre bir fiyatta anlaşabilirsiniz. Aldığımız örneklere göre şuanda 20 kişiye yemek yapan bir kişi masraf paraları hariç 1,000 TL para almaktadır. 


EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ: Yine evde yapılması çok tercih edilen işlerden birisi olan evde nikah şekeri işi sayesinde para kazanabilirsiniz. Ortalama hazırlayacağınız nikah şekeri başına 10 – 25 kuruş arasında bir ücret ödeyen firmalar eğer yapacaığınız nikah şekeri çok değişik ve garip ise daha fazla da para ödeyebilir.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ: Bildiğiniz gibi düğünler ve kına gecelerinin yaklaşması zamanında hemn misafirlere dağıtmak hem de kına yakmak için dağıtılan küçük keselerde kınalar hazırlatılmaktadır. Düğün sahipleri bunun siparişini verdikleri zaman firmalarda öncelikle ödemeyi alırlar. Daha sonrasında ise evlerde çalışacak olan kişilere nasıl ve kadarlık paketlemeler yapacaklarını bir örnek ile açıkladıklarından sonra işin yapılması için evlere işi gönderirler. Kimi zamanlar 1 kimi zaman ise 3 KG dan hazırlanan kınaları hazırlamak da çok ciddi zahmet istemektedir. Fakat paket başına 5 – 10 kuruş gibi bir ödeme yapılmakta daha fazlası verilmemektedir. Ayrıca evde kına paketleme işi yapacak olan kişilerin birisi ile çalışmaları daha sağlıklı olacaktır.
EVDE TAKI İŞİ: Evde takı işi hem zevkli olan hem de erkek ve bayanların rahatlıkla yapabilecekleri olan basit bir iştir. Üstelik yaptığınız takılarında fiyatlarını kendiniz belirleyeceğiniz için daha özgür çalışmış olursunuz. Bu nedenle malzemenizin bol, hayal gücünüzün geniş olması gerekmektedir. 

EVDE ÜTÜ İŞİ: Evde ütü işi yapmak isteyenlerin yakacakları elektrik parasını bile düşünmeleri gerekmektedir. Çünkü zahmetli olduğu kadar masraflı da olmaktadır. Genellikle tanesini 50 kuruştan ütüleyen kişiler değişik modellere göre farklı paralar isteyebiliyorlar. Örneğin bir pantolon 50 kuruşa ütülenirken bir gömlük 1 TL ye ütülenebilir. Bu sebeple evlere ütü işi veren firmalar size şu kadar ödeme yapabilir diyerek kesin ya da yakın bir rakam veremiyoruz. İşin çok çıkması ve size farklı kıyafetlerin gelmesi sizin gelirinizi artırabilir.

EK İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ETME
Ek iş alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ek iş veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde katlama ve paketleme işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde hazırlanan işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz. Evlere ek işi veren firmalarhakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİM NASIL OLUR?
Ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.


kaynak: isbilgisi
Yorumlar (26)
Öznur 4 yıl önce
Merhaba evde ek iş yapmak için gerekli ekip ve el işçisiyle hızlı ve temiz güvenilir iş fırsatlarını bekliyoruz mandal.boncuk,davetiye gibi işlerde deneyim sahibiyiz.iletişim için 05419742874
Gülistan damci 4 yıl önce
Ek iş imkanı yapmak istiyorum
ismail yılmaz 4 yıl önce
merhaba erzurumda ikamet ediyorum, yukarıda bahsi geçen evdeki yapılabilecek ek işlerden yapabilirim. mail adresim: [email protected]
hande 4 yıl önce
Merhaba ben manisanın turgutlu ilçesinde oturuyorum evde ek iş arıyorum.
[email protected]
Bana ulaşabilrsiniz veyatta sosyal medyadan facebook gbi hande kömürcü olarak şimdiden teşekkürler
esra 4 yıl önce
merhaba. Kocaeli nde oturuyorum ek iş yapmak istiyoru. mail adresim [email protected] dönüş yaparsanız çok sevinirim
deniz 4 yıl önce
ek is istiorum acik donus yapin .izmir
Aysegul Baktir 4 yıl önce
Nikah sekeri isi işytrum evde nasil nerden ulasmlyim
Pinar gumus 4 yıl önce
Bende is istiyorum evde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni 2020 Sezonu Tesettür Abiye Modelleri
-1°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yerli Otomobili Beğendiniz mi?
Yerli Otomobili Beğendiniz mi?
Namaz Vakti 29 Mart 2020
İmsak 06:25
Güneş 07:51
Öğle 13:07
İkindi 15:49
Akşam 18:13
Yatsı 19:34
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 26 53
2. Başakşehir 26 53
3. Galatasaray 26 50
4. Sivasspor 26 49
5. Beşiktaş 26 44
6. Alanyaspor 26 43
7. Fenerbahçe 26 40
8. Göztepe 26 37
9. Gaziantep FK 26 32
10. Denizlispor 26 31
11. Antalyaspor 26 30
12. Gençlerbirliği 26 28
13. Kasımpaşa 26 26
14. Konyaspor 26 26
15. Malatyaspor 26 25
16. Çaykur Rizespor 26 25
17. Ankaragücü 26 23
18. Kayserispor 26 22
Takımlar O P
1. Hatayspor 28 53
2. Erzurum BB 28 47
3. Bursaspor 28 46
4. Adana Demirspor 28 45
5. Akhisar Bld.Spor 28 45
6. Fatih Karagümrük 28 43
7. Altay 28 43
8. Ümraniye 28 40
9. Giresunspor 27 38
10. Keçiörengücü 28 35
11. Balıkesirspor 28 35
12. Menemen Belediyespor 28 35
13. İstanbulspor 27 33
14. Altınordu 28 31
15. Boluspor 28 25
16. Osmanlıspor 28 24
17. Adanaspor 28 20
18. Eskişehirspor 28 17
Takımlar O P
1. Liverpool 29 82
2. Man City 28 57
3. Leicester City 29 53
4. Chelsea 29 48
5. M. United 29 45
6. Wolverhampton 29 43
7. Sheffield United 28 43
8. Tottenham 29 41
9. Arsenal 28 40
10. Burnley 29 39
11. Crystal Palace 29 39
12. Everton 29 37
13. Newcastle 29 35
14. Southampton 29 34
15. Brighton 29 29
16. West Ham 29 27
17. Watford 29 27
18. Bournemouth 29 27
19. Aston Villa 28 25
20. Norwich City 29 21
Takımlar O P
1. Barcelona 27 58
2. Real Madrid 27 56
3. Sevilla 27 47
4. Real Sociedad 27 46
5. Getafe 27 46
6. Atletico Madrid 27 45
7. Valencia 27 42
8. Villarreal 27 38
9. Granada 27 38
10. Athletic Bilbao 27 37
11. Osasuna 27 34
12. Real Betis 27 33
13. Levante 27 33
14. Deportivo Alaves 27 32
15. Real Valladolid 27 29
16. Eibar 27 27
17. Celta de Vigo 27 26
18. Mallorca 27 25
19. Leganés 27 23
20. Espanyol 27 20
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü