"

CHP Milletvekili Aday Listesi- 7 Nisan 2015

Milletvekili listesini YSK'ya teslim eden CHP'de tüm illerin aday listesi de netleşmiş oldu.

banner396

CHP Milletvekili Aday Listesi- 7 Nisan 2015

Milletvekili listesini YSK'ya teslim eden CHP'de tüm illerin aday listesi de netleşmiş oldu.

07 Nisan 2015 Salı 16:15
CHP Milletvekili Aday Listesi- 7 Nisan 2015

YSK'ya ilk aday listesini CHP getirdi


Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) ilk milletvekili listesini getiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) oldu. CHP’nin milletvekili aday listesini YSK’ya Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan getirdi.

CHP'DE LİSTELER ŞÖYLE

ADANA                        1       ELİF DOĞAN TÜRKMEN   ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ADANA                        2       ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER         ÜNİVERSİTE         SERBEST 
ADANA                        3       İBRAHİM ÖZDİŞ         ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
ADANA                        4       Aydın USLUPEHLİVAN     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
ADANA                        5       MUSTAFA KEMAL ÖZKAN         ÜNİVERSİTE         DOKTOR  
ADANA                        6       MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
ADANA                        7       RIZA METE        ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ADANA                        8       AHMET ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ADANA                        9       ABDULLAH SEDAT DOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
ADANA                        10     RUKİYE ÇİNKILIÇ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ADANA                        11     AKİF KEMAL AKAY   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
ADANA                        12     MUSTAFA BİLGİLİOĞLU   ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ      
ADANA                        13     YÜKSEL KARAASLAN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR 
ADANA                        14     ORHAN SÜMER         LİSE SERBEST 



 
ADIYAMAN                 1       MEHMET SELÇUK TABAK         ÜNİVERSİTE         DOKTOR  
ADIYAMAN                 2       ABDURRAHMAN TUTDERE       ÜNİVERSİTE         AVUKAT   
ADIYAMAN                 3       FATMA ULUBEY        YÜKSEKOKUL  GAZETECİ         
ADIYAMAN                 4       MEHMET KARAHAN İLKOKUL  İŞADAMI   
ADIYAMAN                 5       KARİP BOZKURT      LİSE SERBEST 

 
AFYONKARAHİSAR           1       BURCU KAYIKCI        ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
AFYONKARAHİSAR           2       MEHMET ALİ ECER  ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
AFYONKARAHİSAR           3       MEHMET TUĞRUL AKKUŞ        LİSE TİCARET  
AFYONKARAHİSAR           4       YALÇIN GÖRGÖZ     LİSE SERBEST 
AFYONKARAHİSAR           5       BEKİR KASAP   ÜNİVERSİTE     MEMUR    


 
AĞRI                            1       CEMİL ERHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
AĞRI                            2       MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN       ÜNİVERSİTE         EĞİTİMCİ  
AĞRI                            3       MEHMET SIDDIK YEL        İLKOKUL  EMEKLİ     
AĞRI                            4       ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL  ESNAF      

 
AKSARAY                   1       MEHMET ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE     ECZACI     
AKSARAY                   2       HAŞMET TEKİN ÖKÇE      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ     
AKSARAY                   3       MEHMET ALİ TOPAÇ         İLKOKUL  EMEKLİ     

 
AMASYA                     1       MUSTAFA TUNCER  ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
AMASYA                     2       RAMİS TOPAL  LİSE İŞADAMI   
AMASYA                     3       DEVRİM ERSOY        ÜNİVERSİTE     TİCARET  

 
ANKARA            1. Bölge     1       AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN        ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       
ANKARA            1. Bölge     2       NECATİ YILMAZ        ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     3       TEKİN Bingöl ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANKARA            1. Bölge     4       AYLİN NAZLIAKA       ÜNİVERSİTE     İŞKADINI  
ANKARA            1. Bölge     5       LEVENT GÖK   ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     6       ALİ HAYDAR HAKVERDİ   ÜNİVERSİTE         AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     7       BÜLENT KUŞOĞLU  ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR 
ANKARA            1. Bölge     8       HİKMET TEPE  ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     9       GAMZE TAŞCIER      ÜNİVERSİTE     ECZACI     
ANKARA            1. Bölge     10     EMRE DOĞAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     11     SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     12     DURDU ÖZBOLAT    LİSE İŞADAMI   
ANKARA            1. Bölge     13     SEMA AKSOY   ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     14     KAZIM SÖNMEZ        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ     
ANKARA            1. Bölge     15     FARUK ÖZDEMİR      ÜNİVERSİTE         SENDİKACI       
ANKARA            1. Bölge     16     ERDOĞAN KILIÇ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            1. Bölge     17     BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ  
ANKARA            1. Bölge     18     İLYAS GÜVEN EROĞLU    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
ANKARA            2. Bölge     1       ŞENAL SARIHAN       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            2. Bölge     2       MURAT EMİR    ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            2. Bölge     3       AHMET Haluk Koç ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANKARA            2. Bölge     4       NİHAT YEŞİL     ÜNİVERSİTE     SERBEST 
ANKARA            2. Bölge     5       ALİRIZA ERBAY         ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANKARA            2. Bölge     6       CELALETTİN KOÇ     LİSE İŞADAMI   
ANKARA            2. Bölge     7       SEMRA DİNÇER        ÜNİVERSİTE         Ekonomist     
ANKARA            2. Bölge     8       BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA            2. Bölge     9       ALİ YILMAZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANKARA              2. Bölge10       SERVET ÜNSALÜNİVERSİTEDOKTOR       

ANKARA            2. Bölge     11     SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE     SERBEST 
ANKARA            2. Bölge     12     HAYDAR DOĞAN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ     
ANKARA            2. Bölge     13     ABİDİN ŞAHİN   YÜKSEK LİSANS       AVUKAT   
ANKARA            2. Bölge     14     UFUK ATAÇ      ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS    

   
ANTALYA                    1       NİYAZİ NEFİ KARA    ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANTALYA                    2       DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS       AVUKAT   
ANTALYA                    3       ÇETİN OSMAN BUDAK      ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ 
ANTALYA                    4       MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANTALYA                    5       DEVRİM KÖK    YÜKSEKOKUL  TURİZMCİ 
ANTALYA                    6       FİGEN ÇALIKUŞU     ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANTALYA                    7       RAFET ZEYBEK        ÜNİVERSİTE     SAVCI       
ANTALYA                    8       NUSRET BAYAR       YÜKSEKOKUL  EĞİTİMCİ  
ANTALYA                    9       DENİZ FİLİZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANTALYA                    10     SULTAN YEGEN        ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANTALYA                    11     SEVİNDİK GİZLİ         ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ANTALYA                    12     CAVİT ARI         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANTALYA                    13     GÜRKUT ACAR         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ANTALYA                    14     İBRAHİM KESER       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       

 
ARDAHAN                   1       ENSAR ÖĞÜT   ÜNİVERSİTE     İŞADAMI   
ARDAHAN                   2       SEZGİN KAYA  ÜNİVERSİTE     İŞADAMI   

 
ARTVİN                       1       UĞUR BAYRAKTUTAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ARTVİN                       2       MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        

 
AYDIN                          1       BÜLENT TEZCAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
AYDIN                          2       METİN LÜTFİ BAYDAR      ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
AYDIN                          3       HÜSEYİN YILDIZ       LİSE İŞADAMI   
AYDIN                          4       MEHMET FATİH ATAY       ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
AYDIN                          5       TAYFUN TALİPOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ         
AYDIN                          6       FERDA ÇAĞLAR ERKUT   YÜKSEK LİSANS         İŞLETMECİ        
AYDIN                          7       FULYA ÜSTÜNDAĞ  ÜNİVERSİTE     BİYOLOG 

 
BALIKESİR                  1       MEHMET TÜM  YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
BALIKESİR                  2       AHMET AKINLİSESANAYİCİ                                                     
BALIKESİR                  3       NAMIK HAVUTÇA      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
BALIKESİR                  4       FİKRET ŞAHİN  ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
BALIKESİR                  5       ALİ KEMAL DEVECİLER    ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR                  6       ENSAR AYTEKİN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR                  7       İRFAN BARIŞ    LİSE EMEKLİ     
BALIKESİR                  8       İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL  MALİ MÜŞAVİR 

 
BARTIN                       1       MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
BARTIN                       2       AYSU BANKOĞLU    ÜNİVERSİTE     AVUKAT   

 
BATMAN                     1       CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI   
BATMAN                     2       AHMET DURMAZ      ORTAOKUL       MÜTEAHHİT      
BATMAN                     3       KEMAL DEMİR  İLKOKUL  MÜTEAHHİT      
BATMAN                     4       MENDÜH DOĞRU     İLKOKUL  SERBEST 

 
BAYBURT                   1       MURAT BÜLBÜL        LİSE YÖNETİCİ 
BAYBURT                   2       ÖNAL AŞUT      İLKOKUL  ÇİFTÇİ      

 
BİLECİK                       1       YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI   
BİLECİK                       2       ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET      ÜNİVERSİTE         AVUKAT   

 
BİNGÖL                       1       AHMET BAZANCİR   LİSE EMEKLİ     
BİNGÖL                       2       KEMAL SATICI  ÜNİVERSİTE     EMEKLİ     
BİNGÖL                       3       HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL  İŞÇİ  

 
BİTLİS                          1       NASİP UYĞAN  YÜKSEKOKUL  OPERATÖR      
BİTLİS                          2       MEHMET KAÇAR      ORTAOKUL       SERBEST 
BİTLİS                          3       MEVLAN KARABAĞ  ORTAOKUL       ESNAF    

 
BOLU                           1       TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
BOLU                           2       YUSUF RENKLİ         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
BOLU                           3       MEHMET BURAK COP      YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       

 
BURDUR                     1       MEHMET GÖKER      ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
BURDUR                     2       KADİR KOÇ       ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN      
BURDUR                     3       OKAN KURD     ÜNİVERSİTE     ECZACI     

 
BURSA                        1       LALE KARABIYIK       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       
BURSA                        2       CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
BURSA                        3        ORHAN SARIBALÜNİVERSİTEMÜHENDİS                                                 
BURSA                        4       ERKAN AYDIN  ÜNİVERSİTE     ECZACI     
BURSA                        5       NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU     ÜNİVERSİTE         AVUKAT   
BURSA                        6       MUSTAFA ŞENYURT         ÜNİVERSİTE     İŞADAMI   
BURSA                        7       ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
BURSA                        8       NURAY ÇOHAN         ÜNİVERSİTE     MİMAR      
BURSA                        9       İSMET KARACA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ 
BURSA                        10     TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
BURSA                        11     DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
BURSA                        12     ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
BURSA                        13     NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
BURSA                        14     ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ        
BURSA                        15     ERKAN DÖNMEZ      LİSE YÖNETİCİ 
BURSA                        16     AYŞE ŞAHİN     ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR 
BURSA                        17     İNAN KESER     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
BURSA                        18     METİN ÇELİK    LİSE ESNAF      

 
ÇANAKKALE                        1       MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ÇANAKKALE                        2       BÜLENT ÖZ      LİSE YÖNETİCİ 
ÇANAKKALE                        3       AHMET KÜÇÜK         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS        
ÇANAKKALE                        4       ALİ SARIBAŞ     ÜNİVERSİTE     MİMAR

     
ÇANKIRI                      1       MURAT BERAT ATALAY   YÜKSEK LİSANS         İŞADAMI   
ÇANKIRI                      2       İLHAN TEKİN    LİSE EMEKLİ     

 
ÇORUM                       1       TUFAN KÖSE   ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ÇORUM                       2       MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR      
ÇORUM                       3       DİNÇER SOLMAZ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ÇORUM                       4       SAİM TOPGÜL  İLKOKUL  SERBEST 

 
DENİZLİ                       1       MELİKE BASMACI     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
DENİZLİ                       2       KAZIM ARSLAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
DENİZLİ                       3       GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
DENİZLİ                       4       ADİL DEMİR      ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
DENİZLİ                       5       AHMET DİVARCI       ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
DENİZLİ                       6        HALİS ÖDELYÜKSEK LİSANSİŞADAMI                                                        
DENİZLİ                       7       ADNAN KESKİN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   

 
DİYARBAKIR                        1       MUHSİN KOÇYİĞİT   ÜNİVERSİTE         EKONOMİST     
DİYARBAKIR                        2       GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU         ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
DİYARBAKIR                        3       GÜLABİ ŞİMŞEK        ÜNİVERSİTE     MİMAR      
DİYARBAKIR                        4       MURAT UZUN   ÜNİVERSİTE     ECZACI     
DİYARBAKIR                        5       MAHMUT AZİZ ŞERAN      YÜKSEKOKUL         İŞADAMI   
DİYARBAKIR                        6       ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
DİYARBAKIR                        7       MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
DİYARBAKIR                        8       AYŞE YELKOVAN     ÜNİVERSİTE     EMEKLİ     
DİYARBAKIR                        9       BURHAN ALTAY        LİSE EMEKLİ     
DİYARBAKIR                        10     VEYSİ ERGÜN  YÜKSEKOKUL  SERBEST 

 
DÜZCE                        1       ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ 
DÜZCE                        2       ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
DÜZCE                        3       ÖMER TAŞLI     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ     
EDİRNE                       1       OKAN GAYTANCIOĞLU    YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ       
EDİRNE                       2       ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI   
EDİRNE                       3       GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS        
ELAZIĞ                        1       FEYZİ SEPTİOĞLU   LİSE MÜTEAHHİT      
ELAZIĞ                        2       YAŞAR KARABULUT         ÜNİVERSİTE     EMEKLİ     
ELAZIĞ                        3       MUSTAFA YAVUZ     LİSE GAZETECİ         
ELAZIĞ                        4       FADİME YILMAZ        ÜNİVERSİTE     SERBEST 

 
ERZİNCAN                  1       ERDOĞAN ÖZYALÇIN       ÜNİVERSİTE     DOKTOR  
ERZİNCAN                  2       YALÇIN TANRIVERDİ         YÜKSEK LİSANS         MEMUR    
ERZURUM                  1       GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT   
ERZURUM                  2       İSMAİL İME        LİSE EMEKLİ     
ERZURUM                  3       ORHAN BOZKURT    ÜNİVERSİTE     GAZETECİ         
ERZURUM                  4       DİLEK SOMUN  İLKOKUL  SERBEST 
ERZURUM                  5       ŞABAN OTURGAN    ÜNİVERSİTE     SERBEST 
ERZURUM                  6       EDİP CENGİZ    YÜKSEKOKUL  EMEKLİ     
>EL         nUM                  6     ipt> ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:336px;height:280px" data-ad-client="ca-pub-6559303327804299" data-ad-slot="2976237165" /ins> script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});  script>      class="clearfix muted pull-right" i>SonE ncelleme:/i> 07.04.2015 15:55 span>         article   id="yorumyap" style="margin:0"       class="clearfix keywords"    class="title">Anahtar Kelimeler:   a href="http://www.kpsscafe.com.tr/haberleri/CHP+Milletvekili+Aday+Listesi" title="CHP Milletvekili Aday Listesi haberleri">CHP Milletvekili Aday ListesiCHP Ankara Milletvekili Aday ListesiCHP İstanbul Milletvekili Aday Listesi Yorumlar        id="yorumlar"