banner403

BEDAŞ Açıkladı: İstanbul'da Bugün Elektrik Kesintisi-İşte Kesinti Saatleri ve Mahalleleri

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 24 Mart Cumartesi günü İstanbul'un birçok İlçe ve Mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağına yer verildi. Açıklamada kesinti saatler ve kesintinin yaşanacağı mahallelere yer verildi.

BEDAŞ Açıkladı: İstanbul'da Bugün Elektrik Kesintisi-İşte Kesinti Saatleri ve Mahalleleri

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 24 Mart Cumartesi günü İstanbul'un birçok İlçe ve Mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağına yer verildi. Açıklamada kesinti saatler ve kesintinin yaşanacağı mahallelere yer verildi.

24 Mart 2018 Cumartesi 10:40
BEDAŞ Açıkladı: İstanbul'da Bugün Elektrik Kesintisi-İşte Kesinti Saatleri ve Mahalleleri

BEDAŞ tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve elektrik kesintileri ile ilgili bilgi verildi. Açıklamada kesinti saatlerine yer verilirken kesintinin uygulanacağı mahallelere de yer verildi. BEDAŞ'ın açıklaması şu şekilde:

 • ÇIRÇIR Mh., ZUHAL Sk., GÜZEL Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • PİRİ REİS Mh., 1993. Sk., 2061. Sk., 2063. Sk., CUMHURİYET Mh., 1979. Sk., HÜRRİYET Cd., 1991. Sk., 1985. Sk., (ESENYURT İlçesi) ve civarında 09:00-19:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • REŞİTPAŞA Mh., İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTİNYE BAYIRI Cd.DESİ) Küm., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:30-12:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • REŞİTPAŞA Mh., İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTİNYE BAYIRI Cd.DESİ) Küm., (SARIYER İlçesi) ve civarında 13:30-16:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TERAZİDERE Mh., EMİN NİHAT SÖZERİ Cd., KAZIM KARABEKİR Cd., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ALTINTEPSİ Mh., PLEVNE Cd., MALAZGİRT Sk., FEVZİ PAŞA Cd., GAZİ OSMAN PAŞA Cd., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ALTINTEPSİ Mh., POYRAZ Sk., OKUL Sk., METE Sk., SİNEM Sk., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TERAZİDERE Mh., ÖZKAN Sk., EMİN NİHAT SÖZERİ Cd., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN Mh., KINALITEPE Sk., NADİDE ÇIKMAZI Sk., GÜNDOĞDU Sk., PARK Sk., LALEBAHÇE Sk., ALTAY Sk., GÜNAY Sk., GÜNEŞ Sk., AKPINAR Sk., (GÜNGÖREN İlçesi) ve civarında 10:00-16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÜZELTEPE Mh., LEVENT Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN Mh., GÜNEŞ Sk., GÜNAY Sk., NADİDE ÇIKMAZI Sk., KINALITEPE Sk., GÜNDOĞDU Sk., PARK Sk., HALDUN TANER Sk., ALTAY Sk., AKPINAR Sk., (GÜNGÖREN İlçesi) ve civarında 10:00-16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • EMNiYETTEPE Mh., SAMANYOLU Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-18:10 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • YEŞİLKENT Mh., G-630 Sk., (AVCILAR İlçesi) ve civarında 09:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÜZELTEPE Mh., GÜLŞEN Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • İMRAHOR Mh., (ARNAVUTKÖY İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • BEYLİKDÜZÜOSB Mh., MUSTAFA KURTOĞLU Cd., MENEKŞE Cd., KARANFİL Cd., 1. Cd., 13. Cd., 15. Cd., BİRLİK SANAYİ SİTESİ 1. Cd., 1. Bul., 12. Cd., 7. Cd., LEYLAK Cd., ORKİDE Cd., BARIŞ Mh., ADA ÇİFTLİĞİ Cd., ATATÜRK Bul., ADNAN KAHVECİ Mh., ÇAMBAŞI Cd., ANADOLU Cd., GÜLYALI Cd., (BEYLİKDÜZÜ İlçesi) ve civarında 00:01-07:01 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • AKÇABURGAZ Mh., 1588. Sk., 137. Sk., 1584. Sk., OSMANGAZİ Mh., 3127. Sk., 3129. Sk., (ESENYURT İlçesi) ve civarında 23:00-08:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi
 • AKŞEMSETTİN Mh., SEYRAN Sk., YAYLIM Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • YASSIÖREN Mh., MÜHENDİS Sk., HADIMKÖY Cd., (ARNAVUTKÖY İlçesi) ve civarında 09:00-19:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÜVERCİNTEPE Mh., LÜTFÜ KIRDAR Cd., (BAŞAKŞEHİR İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÜVERCİNTEPE Mh., ŞENTEPE Sk., (BAŞAKŞEHİR İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • REŞİTPAŞA Mh., İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTİNYE BAYIRI Cd.DESİ) Küm., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:30-15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi .
 • GÜVERCİNTEPE Mh., GÜLEN Sk., (BAŞAKŞEHİR İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÖKTÜRK MERKEZ Mh., BELEDİYE Cd., 2.KAYIN Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında 09:00-13:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GÖKÇEALİ Mh., (ÇATALCA İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TOPÇULAR Mh., FERHATPAŞA Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarında 23:00-06:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • HOCAPAŞA Mh., ANKARA Cd., ALEMDAR Cd., HÜKÜMET KONAĞI Sk., SİRKECİ İSTASYON Cd., ORHANİYE Cd., KENNEDY Cd., NÖBETHANE Cd., NÖBETHANE ÇIKMAZI Sk., HÜDAVENDİGAR Cd., DERVİŞLER Sk., TAYAHATUN Sk., İSTASYON ARKASI Sk., DARÜSSAADE Sk., SERDAR Sk., KARGILI Sk., KARGILI ÇIKMAZI Sk., EBUSSUUD Cd., ERDOĞAN Sk., MEHMET MURAT Sk., CANKURTARAN Mh., TAYAHATUN Sk., ALEMDAR Mh., ALAY KÖŞKÜ Cd., ZEYNEPSULTAN CAMİİ Sk., GÜZEL SANATLAR Sk., HACI BEŞİR TEKKESİ ÇIKMAZI Sk., CAĞALOĞLU HAMAMI Sk., HÜKÜMET KONAĞI Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • AKSARAY Mh., KOÇİBEY Sk., TİRYAKİ HASANPAŞA Sk., İNKILAP Cd., KÜÇÜK LANGA Cd., VALİDE CAMİİ Sk., TECEDDÜT Sk., GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA Cd., MESİHPAŞA Mh., GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA Cd., MESİHPAŞA Cd., SÜMBÜL EFENDİ Mh., ALİ FAKİH Cd., (FATİH İlçesi) ve civarında 09:00-18:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • GAZİ Mh., 1345. Sk., ŞEHİT SAVAŞ KOYUN Sk., 1347. Sk., (SULTANGAZİ İlçesi) ve civarında 08:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • YUNUS EMRE Mh., 1397. Sk., (SULTANGAZİ İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ZAFER Mh., HARAMİDERE YOLU Cd., (ESENYURT İlçesi) ve civarında 10:00-12:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TOPÇULAR Mh., RAMİ KIŞLA Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarında 23:00-06:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(
 • FİRUZKÖY Mh., KORUTÜRK Sk., AHMET UĞUR Cd., YAĞMUR Sk., FİRUZ AĞA Sk., BULUT Sk., (AVCILAR İlçesi) ve civarında 09:00-11:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • ÖMERLİ Mh., DENİZ FENERİ Sk., MURATHAN Sk., (ARNAVUTKÖY İlçesi) ve civarında 13:00-21:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TOPÇULAR Mh., RAMİ KIŞLA Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarında 23:00-06:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.
 • TAYA HATUN Mh., MAHMUTPAŞA YOKUŞU Cd., MAHMUTPAŞA HAMAMI Sk., SURURİ Mh., VASIF ÇINAR Cd., HACI KÜÇÜK Sk., HACI KÜÇÜK CAMİİ Sk., RÜSTEMPAŞA Mh., ALACA HAMAM Sk., YENİ CAMİİ Cd., VASIF ÇINAR Cd., SAKA MEHMET Sk., SABUNCUHANI Sk., MARPUÇÇULAR Cd., ÇİÇEK PAZARI Cd., HOBYAR Mh., SULTAN HAMAMI Cd., YENİ CAMİİ Cd., AŞİREFENDİ Cd., HOCAHANI Sk., HANIMELİ Sk., TAHTAKALE Mh., TOMRUK Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 09:00-18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KPSSCAFE.COM.TR  |ANKARA

Son Güncelleme: 24.03.2018 10:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.