Sivas Gölova SYDV Personel Alımı(5 Kasım 2012)

          GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI Son Başvuru : 16.

banner396

Sivas Gölova SYDV Personel Alımı(5 Kasım 2012)

          GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI Son Başvuru : 16.

05 Kasım 2012 Pazartesi 22:50
Sivas Gölova SYDV Personel Alımı(5 Kasım 2012)

 

 

 

 
 

GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI

Son Başvuru : 16.11.2012İl

SİVAS

İlçe

GÖLOVA

Alınacak Sayı

1Çalışma...


    

 

GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI

Son Başvuru : 16.11.2012

İl

SİVAS

İlçe

GÖLOVA

Alınacak Sayı

1

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama

- BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANIYOR OLMAK - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI ? 1 Kişi Büro Görevlisi ? 1 Kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, ünvanlı personel istihdam edilecektir. Toplam 2 personel alınacaktır. I- ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5. Kamu haklarında mahrum bulunmamak, 6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, yüz kızartıcı suçlardan mahkûm olmamak. 7. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık ve her hangi bir rahatsızlığı bulunmamak, 8. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak, 9. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek, 10. Büro Görevlisi olarak bay ve bayan istekliler müracaat edecektir. 11. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak bay istekliler müracaat edecektir, 12. İsteklilerin bilgisayar programlarını kullanıyor olmak, 13. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokullarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, işe alım sürecinde ÖSYM tarafından 2011 ve 2012 yıllarında yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 14. Müracaat tarihinden önce Gölova İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak.(Nüfus Müdürlüklerinden alınacak belge ile belgelendirmek) şartları aranır, NOT: İLANLA İLGİLİ AÇIKLAMALARA http://www.golova.gov.tr İNTERNET ADRESİNDE GÖRÜLEBİLMEKTEDİR.
 

GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI

Son Başvuru : 16.11.2012

İl

SİVAS

İlçe

GÖLOVA

Alınacak Sayı

1

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

- BİLGİSAYAR PROĞRAMLARINI KULLANIYOR OLMAK - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - GÖLOVA İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI İLANI ? 1 Kişi Büro Görevlisi? 1 Kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, ünvanlı personel istihdam edilecektir. Toplam 2 personel alınacaktır. I- ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR Alınacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir.1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,4. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,5. Kamu haklarında mahrum bulunmamak,6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, yüz kızartıcı suçlardan mahkûm olmamak.7. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık ve her hangi bir rahatsızlığı bulunmamak, 8. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak,9. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek,10. Büro Görevlisi olarak bay ve bayan istekliler müracaat edecektir.11. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak bay istekliler müracaat edecektir,12. İsteklilerin bilgisayar programlarını kullanıyor olmak,13. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokullarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, işe alım sürecinde ÖSYM tarafından 2011 ve 2012 yıllarında yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak,14. Müracaat tarihinden önce Gölova İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak.(Nüfus Müdürlüklerinden alınacak belge ile belgelendirmek) şartları aranır,
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 05.11.2012 22:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394