Siirt Baykan SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

    Bykan SYD.

banner396

Siirt Baykan SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

    Bykan SYD.

24 Eylül 2012 Pazartesi 10:31
Siirt Baykan SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

 

 
Bykan SYD. Vakfı Büro Görevlisi İşe Alım İlani

Son Başvuru : 25.09.2012İl

SİİRT

İlçe

BAYKAN

Alınacak Sayı

1Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

BÜRO...


  
Bykan SYD. Vakfı Büro Görevlisi İşe Alım İlani

Son Başvuru : 25.09.2012

İl

SİİRT

İlçe

BAYKAN

Alınacak Sayı

1

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama

- 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat-İşletme Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Muhasebe Bölümleri Eğitim Fakülteleri ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR), Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3. Mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4. Erkekler için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak. 5. Kamu haklarında mahrum bulunmamak.(Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir.) 6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 7. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, 9. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak, 10. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek. 11. Son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2011- 2012) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak 12. Siirt İli veya İlçelerinde en az 6 aydan itibaren ikamet ediyor olmak. 13. Sürücü belgesi, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, bilgisayar sertifikası ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir 15. Adaylar, önce İŞ - KUR?a kayıt yaptıracak daha sonra adaylar Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web ( www.sydgm.gov.tr) sitesinde bulunan linkten kayıtlarını online olarak yapılacaklardır. Vakıf veya Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 

Baykan SYD. Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alımı İlani

Son Başvuru : 25.09.2012

İl

SİİRT

İlçe

BAYKAN

Alınacak Sayı

3

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

- 11.4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat-İşletme Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Muhasebe Bölümleri Eğitim Fakülteleri ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR), Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3. Mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4. Erkekler için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak. 5. Kamu haklarında mahrum bulunmamak.(Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir.) 6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 7. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. 8. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, 9. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak, 10. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek. 11. Son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2011- 2012) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak 12. Siirt İli veya İlçelerinde en az 6 aydan itibaren ikamet ediyor olmak. 13. Sürücü belgesi, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, bilgisayar sertifikası ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir 14. Adaylar, önce İŞ - KUR?a kayıt yaptıracak daha sonra adaylar Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web ( www.sydgm.gov.tr) sitesinde bulunan linkten kayıtlarını online olarak yapılacaklardır. Vakıf veya Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 24.09.2012 10:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394