Osmaniye Toprakkale SYDV Personel Alımı(21 Eylül 2012)

        OSMANİYE İLİ TOPRAKKALE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI   Aşağıda belirlenen şartları taşıyan adayların, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden http://appext.

banner396

Osmaniye Toprakkale SYDV Personel Alımı(21 Eylül 2012)

        OSMANİYE İLİ TOPRAKKALE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI   Aşağıda belirlenen şartları taşıyan adayların, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden http://appext.

21 Eylül 2012 Cuma 09:12
Osmaniye Toprakkale SYDV Personel Alımı(21 Eylül 2012)

 

 

 

 

OSMANİYE İLİ TOPRAKKALE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

 

Aşağıda belirlenen şartları taşıyan adayların, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx...


  


 


 


OSMANİYE İLİ TOPRAKKALE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI


 


Aşağıda belirlenen şartları taşıyan adayların, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden online olarak müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat süresi 19.09.2012 - 26.09.2012 tarihleri arasıdır. Evrak teslim adresi Hükümet Konağı Zemin Kat Toprakkale/Osmaniye adresinde bulunan Vakıf Bürosudur. Evrak teslim tarihi 26 Eylül 2012 tarihinde başlayıp 27 Eylül 2012 tarihinde saat 17:00 ' de sona erecektir. Mülakat 28.09.2012 günü saat 10:00 da Toprakkale Kaymakamlık toplantı salonunda yapılacaktır.


 


PERSONEL ALIMINDA ARANACAK ŞARTLAR


 


1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,


 


2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,


 


3- 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak (31.08.1977 ve sonrası doğumlular),


 


4- Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,


 


5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


 


6- Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl ya da daha fazla süre ile hapis cezasına, ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,


 


7- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak,


 


8- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 ve 2012 Yılları Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak,


 


9- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,


 


İŞE ALIM SÜRECİ


 


Adaylar tarafından online olarak yapılan başvuru “Ön Başvuru” niteliğindedir. Diploma, KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Kimlik Fotokopisi ve Adli Sicil Kayıt Belgesi, fotokopilerinin (asıllarının ibrazı mülakata girecek adaylardan istenecektir.) evrak Teslim tarihlerinde Vakfa teslim edilmesi gerekmektedir. Belgelerin Vakfa teslim edilmesi sonrasında başvuru sonuçlanmış olacaktır. Bu evrakları teslim etmeyen ya da eksik evrakı bulunan adayların başvuruları geçersiz olacaktır. Evrak teslimi 26 Eylül 2012 tarihinde başlayıp 27 Eylül 2012 tarihi saat 17:00 a kadar yapılacaktır. Postadan kaynaklanan gecikmelerden dolayı son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvuru belgeleri işleme konulmaz.


 


Belgelerin teslim edilmesi sonrasında başvurusu kesinleşen adaylar arasından Vakıfça belirlenen şartlara uygunluğa göre Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde almış oldukları puanlar itibariyle sıralanarak, en yüksek puanlı 1 kişi (alınacak personel sayısının 3 katı aday) mülakata çağırılarak alınacak 1 kişi belirlenecektir.


 


Mülakat 28 Eylül 2012 tarihinde saat 10:00 da Toprakkale İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda başlayacak ve aynı gün bitmemesi halinde ertesi gün de devam edecektir. Alım kararının Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmasından sonra işe başlatılacaktır.


 


Personel alımına ilişkin tüm duyurular aşağıdaki adreslerden yapılacaktır. Başvuru sahiplerine ayrıca bir bildirim yapılmayacaktır.


 


www.toprakkale.gov.tr


 


İŞ ŞARTLARI VE ÜCRET DURUMU


 


İstihdam edilecek olan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlileri; Sosyal yardım ve proje başvuru sahiplerinin ve Genel Sağlık Sigortası gelir testine ilişkin başvuru sahiplerinin muhtaçlığına ilişkin araştırmalarını mahalinde yürütmek, Mütevelli Heyetine sunulmak üzere "Sosyal İnceleme Raporunu" hazırlamak ve diğer kamu hizmetleri ile ilgili olarak hedef kitleye yönelik danışmanlık ve yönlendirme faaliyetlerini yürütmek. Bu ünvan için hazırlanan İş Tanım Formunda yer alan görevleri yapacaklardır.


 


İstihdam edilecek olan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlileri ile Vakfımızın Özel Hukuk Tüzel Kişiliğine hazi bir kurum olması sebebiyle 4857 sayılı İş Kanununa göre İşçi statüsünde Belirsiz Süreli Sözleşme yapılacaktır.


 


İstihdam edilecek olan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlilerine Vakıfların derecelendirilmelerine göre hazırlanan ve Fon Kurulunca belirlenen ücretler ödenir. Çalışma saatleri hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında günlük 8 saat olmak üzere haftalık toplam 40 saattir. İşin deneme süresi 2 ay olup, Vakıf Mütevelli Heyetince işe uygun görülmemesi durumunda sözleşme feshedilebilir.


 


İlgililere ilanen duyurulur. 18.09.2012


 


Dr.M.H.Nail ANLAR


 


Kaymakam V.


 


Vakıf Başkanı


 


Toprakkale Kaymakamlığı S.Y.D.V. Müdürlüğü Toprakkale/ Osmaniye


 


Toprakkale SYD Vakfı Tlf: (328) 633 27 37/Fax:(328) 633 27 37


 


İrtibat Kurulacak Kişiler:


 


Vakıf Müdürü Murat AKYILDIZ 0(328) 633 27 37- 22 45


 


Sosy.Yard.Grv. Bahar DEMİR


 


İLANEN DUYURULUR

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 21.09.2012 09:12
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394