Kayseri Felahiye SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

    Büro Görevlisi İşe Alım Talebi.

banner396

Kayseri Felahiye SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

    Büro Görevlisi İşe Alım Talebi.

24 Eylül 2012 Pazartesi 09:45
Kayseri Felahiye SYDV Personel Alımı(24 Eylül 2012)

 

 
Büro Görevlisi İşe Alım Talebi.

Son Başvuru : 24.09.2012İl

KAYSERİ

İlçe

FELAHİYE

Alınacak Sayı

1Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

BÜRO...


  
Büro Görevlisi İşe Alım Talebi.

Son Başvuru : 24.09.2012

İl

KAYSERİ

İlçe

FELAHİYE

Alınacak Sayı

1

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama

- 4 (Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1. ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3) Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşını doldurmamış olmak. 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 6) Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihale ve alım satanlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7) 4 (Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. 8) ÖSYM tarafından 2011 veya 2012 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 9) Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Windows, vb.) bilgisayar programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmak. Mülakatta adayların bilgisayar becerileri test edilecektir. 9) Kayseri ilinde ikamet ediyor olmak. 2. BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER 1) Özgeçmiş 2) Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi 3) Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi 4) Yerleşim yeri belgesi (İkametgah belgesi) 5) 2011 veya 2012 KPSS P3 sınav sonuç belgesinin fotokopisi 6) 4 adet fotoğraf 7) Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığını gösterir belge (terhis belgesi veya tecil belgesi) 8) Adli Sicil Belgesi Not : Detaylı Bilgiye Kaymakamlığın resmi sitesi olan www.felahiye.gov.tr den ulaşabilirsiniz.
 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi.

Son Başvuru : 24.09.2012

İl

KAYSERİ

İlçe

FELAHİYE

Alınacak Sayı

1

Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama

- 4 (Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1. ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3) Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşını doldurmamış olmak. 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 6) Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihale ve alım satanlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7) 4 (Dört) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. 8) ÖSYM tarafından 2011 veya 2012 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 9) Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Windows, vb.) bilgisayar programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmak. Mülakatta adayların bilgisayar becerileri test edilecektir. 9) Kayseri ilinde ikamet ediyor olmak. 2. BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER 1) Özgeçmiş 2) Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi 3) Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi 4) Yerleşim yeri belgesi (İkametgah belgesi) 5) 2011 veya 2012 KPSS P3 sınav sonuç belgesinin fotokopisi 6) 4 adet fotoğraf 7) Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığını gösterir belge (terhis belgesi veya tecil belgesi) 8) Adli Sicil Belgesi Not: Detaylı Bilgiye Kaymakamlığın resmi sitesi olan www.felahiye.gov.tr 'den ulaşabilirsiniz.
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 24.09.2012 09:45
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394