Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alacak

Eskişehir Mahmudiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile büro görevlisi alınacak.

banner396

Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alacak

Eskişehir Mahmudiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile büro görevlisi alınacak.

09 Temmuz 2015 Perşembe 10:58
Eskişehir Mahmudiye SYDV Personel Alacak

İlana başvurular 14 Temmuz 2015 tarihinde sona erecek.
Başvurular için KPSS'den P3 puan türünden en az 60 puan almak gerekiyor.
Başvuru Şartları ve Gerekli Bilgiler


ESKİŞEHİR İLİ MAHMUDİYE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYNIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İALNI Son Başvuru :14.07.2015
İl ESKİŞEHİR İlçe MAHMUDİYE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK VEYA MEZUN OLDUĞU OKULDA ZORUNLU/ORTAK/SEÇMELİ BİLGİSAYAR DERSİ ALMIŞ OLMAK VE BU HUSUSU RESMİ OLARAK BELGELEMEK. ( EXCEL, WORD, POWER POİNT, OUTLOOK...) - EN AZ B SINIFI EHLİYETE SAHİP OLMAK VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLMEK TERCİH NEDENİDİR. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1) Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Halkla İlişkiler, İletişim, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak, 2) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3) En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek tercih nedenidir. 4) Başvuru için adayların ilan tarihi itibariyle son 1 yıl içerisinde Mahmudiye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları, 5) MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek, 6) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, ( Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebidir.) 7) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin; İnceleme, Araştırma, Haberleşme, Sekretarya, Ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, 8) Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, 9) Büro Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda Mülakat Komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak, 10) Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olması, 11) Büro Görevlisi alımında bayan adaylar tercih edilecektir. 12) İşe alınan personel 2 (İki) ay deneme süresine tabii olacaktır. 13) Mütevelli Heyeti'nce karar alınması halinde mülakatı kazanan adayın Mahmudiye de ikameti zorunludur.
ESKİŞEHİR İLİ MAHMUDİYE İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI Son Başvuru :14.07.2015
İl ESKİŞEHİR İlçe MAHMUDİYE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK VEYA MEZUN OLDUĞU OKULDA ZORUNLU OLARAK SEÇMELİ BİLGİSAYAR DERSİ ALMIŞ OLMAK VE BU HUSUSU RESMİ OLARAK BELGELEMEK ( EXCEL, WORD, POWER POİNT, OUTLOOK....) - MALİYE, İŞLETME, İKTİSAT - B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF ARAÇ KULLANIYOR OLMAK. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1) Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinin birinden mezun olmuş olmak, 2) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3) En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek. 4) Başvuru için adayların ilan tarihi itibariyle son 1 (Bir) yıl içerisinde Mahmudiye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları, 5) MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek, 6) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, ( Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebidir.) 7) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin; İnceleme, Araştırma, Haberleşme, Sekretarya, Ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, 8) Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, 9) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda Mülakat Komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak, 10) Ayrıca; mesleğinde deneyim sahibi olmak, Muhasebe bilmek vs. gibi özellikler tercih sebebi olabilir, 11) Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olması, 12) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında erkek adaylar tercih edilecektir. 13) İşe alınan personel 2 (İki) ay deneme süresine tabii olacaktır. 14) Mütevelli Heyeti'nce karar alınması halinde mülakatı kazanan adayın Mahmudiye de ikameti zorunludur.
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 09.07.2015 11:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394