Bursa Yenişehir SYDV Personel Alımı(13 Eylül 2012)

  Yenişehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığından İş İlanı YENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BAŞVURU ŞARTLARI ? T.

banner396

Bursa Yenişehir SYDV Personel Alımı(13 Eylül 2012)

  Yenişehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığından İş İlanı YENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BAŞVURU ŞARTLARI ? T.

13 Eylül 2012 Perşembe 22:10
Bursa Yenişehir SYDV Personel Alımı(13 Eylül 2012)

 

Yenişehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığından İş İlanı

YENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞI

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI

BAŞKANLIĞI

PERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BAŞVURU ŞARTLARI

? T.C. vatandaşı olmak

? Başvuru tarihi itibarıyla 29 yaşından...


 Yenişehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığından İş İlanıYENİŞEHİR KAYMAKAMLIĞISOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFIBAŞKANLIĞIPERSONEL ALIMI İLE İLGİLİ BAŞVURU ŞARTLARI? T.C. vatandaşı olmak? Başvuru tarihi itibarıyla 29 yaşından gün almamış olmak ( Yaş tashihi yapılan durumlarda ise tashihten önceki yaş esas alınacaktır. ) ? Üniversitelerin 4 yıllık(lisans) eğitimi veren Fakültelerinin; Sosyaloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve Halkla İlişkiler Bölümleri bölümünden mezun olmak,? ÖSYM tarafından 2012 yıllarında yapılan KPSSP3 türünden en az 60 puan almış olmak ( Başvuran adaylar arasında diğer şartları yerine getirmiş olmak kaydıyla en yüksek puana sahip olan 3 aday Vakıf Mütevelli Heyeti’nce yapılacak mülakata tabi tutulacaktır. En yüksek puana sahip adaylar arasında şartların aynı olması durumunda, Vakıf Mütevelli Heyeti tarafından oluşturulacak komisyon marifetiyle ek değerlendirme yapılacaktır. )? Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.? Milli Eğitim Bakanlığı Halk Eğitim Merkezleri tarafından verilen en az 120 saatlik Bilgisayar Kullanımı sertifikasına veya üniversitede bilgisayar eğitimi aldığına dair transkripte sahip olmak ( Microsoft Word ve Excel programlarını kullanıyor olmak )? Kamu haklarından yoksun bulunmamak? Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere,ağır hapis veyahut 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. ? Resmi dairelerde, kurum veya kuruluşlarda mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak? Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.? Vakıf Mütevelli Heyeti yaptığı değerlendirme sonucunda, personel alıp almamakta serbesttir.  BAŞVURU ADRESİ-SON BAŞVURU TARİHİ-İRTİBATBaşvuru Adresi: http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/tr/ adresinden SYDV Personel alım ilanları bölümünden 20.09.2012 tarihine kadar başvuru yapılacaktır. Başvuru yapıldıktan sonra 25.09.2012 tarihine kadar istenen evrakların Vakıf Başkanlığımıza bizzat elden teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde başvurunuz değerlendirme dışı bırakılacaktır. Vakfımıza posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.İrtibat için 0 224 773 05 58 no’lu telefon aranabilir.BÜRO GÖREVLİSİ İÇİN İSTENECEK BELGELER1-Diplomanın Aslı veya Tasdikli Sureti.2- T.C. Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanının Aslı veya Tasdikli Sureti.3- Adli Sicil Kaydı. (Aslı)4- ÖSYM Tarafından Yapılan 2012 Yılı KPSS Sonuç Belgesi.5- Bilgisayar Kullanım Sertifikası Aslı veya Onaylı Sureti.6- 2 adet vesikalık fotoğraf7-Başvurana ait CV belgesi  Süleyman YILMAZKaymakamVakıf Başkanı


>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 13.09.2012 22:10
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394