Beyşehir SYDV Büro Personeli Alımı Yapıyor (KPSS 60 Puan)

Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı. Geçtiğimiz gün yayımlanan ilana başvurular devam ediyor. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

Beyşehir SYDV Büro Personeli Alımı Yapıyor (KPSS 60 Puan)

Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı. Geçtiğimiz gün yayımlanan ilana başvurular devam ediyor. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

09 Şubat 2018 Cuma 16:05
Beyşehir SYDV Büro Personeli Alımı Yapıyor (KPSS 60 Puan)

Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı.

Beyşehir Kaymakamlığı resmi sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda Beyşehir'de bulunan sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Büro personeli pozisyonunda istihdam etmek üzere yapılacak olan alımda 1 adet personel alınacağı belirtildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

# Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

# Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

# 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

# Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

# Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

# Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

# Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

MEZUNİYET ŞARTI

# Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Maliye ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olmak.

KPSS ŞARTI

# Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 2016-2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak,

DİĞER ÖZEL ŞARTLAR

# En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

# Adayların 06/02/2018 ilan tarihi itibarı ile en az üç (3) aydır Beyşehir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

# Bilgisayar Office programlarından Word, Excel, Power Point’i ve genel muhasebeyi iyi derecede biliyor olmak. (Mülakatta uygulamalı sınav yapılacaktır.)

# Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, (Sağlık kurulu raporu sınav da başarılı olan aday için geçerlidir.)

# Mülakatta başarılı olan aday hakkında güvenlik soruşturması tamamlandıktan sonra işe başlatılacaktır.

# İşin süresi: Daimi ( işe başladığı tarihten itibaren 3 ay deneme süreli)

BAŞVURU

İlana başvurular  https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresi üzerinden 14 Şubat tarihine kadar alınacak. İnternetten başvuru yapan adayların 19 Şubat tarihine kadar aşağıdaki evrakları Beyşehir SYDV'ye teslim etmesi gerekmektedir.

# Fakülte diplomasının aslı veya noter onaylı sureti,
# Nüfus cüzdanı fotokopisi,
# KPSS P3 sonuç belgesi,
# 3 adet vesikalık fotoğraf,
# Özgeçmiş.
# Askerlik durum belgesi
# Adli sicil kaydı,
# Vukuatlı Nüfus kayıt örneği,
# Sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,
# Özel şartlarda belirtilen belgelerin asılları ve fotokopileri,                
# Beyşehir de en az üç aydır ikamet ediyor olduğunu ispatlayıcı Nüfus Müdürlüğü’nden alınacak belge

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.