Trakya Üniversitesi En Az Lise Mezunu Mülakatsız Sağlık Personeli Alıyor

Trakya Üniversitesi tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Trakya Üniversitesi En Az Lise Mezunu Mülakatsız Sağlık Personeli Alıyor

Trakya Üniversitesi tarafından bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi.

19 Şubat 2018 Pazartesi 08:53
Trakya Üniversitesi En Az Lise Mezunu Mülakatsız Sağlık Personeli Alıyor

Trakya Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımlandı.

DPB'de yayımlanan ilanında Trakya Üniversitesi, en az lise mezunu adaylar arasından sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre 9'u lisans mezunu 3'ü lise mezunu olmak üzere 12 Hemşire ve  anestezi önlisans mezunu 1 sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 13 sağlık personeli alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvurular 19 Şubat tarihi itibariyle başlarken başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıyor olması gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

# 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

# Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

# Kamusal haklardan mahrum olmamak,

# Atanacağı görevi yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması,

# Nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak,

# Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

# 2016 KPSS'sine girmiş olmak ve geçerli bir puan almış olmak.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

9 Hemşire alımı için; Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak.

1 Hemşire için; Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olmak, Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak ve Yenidoğan Yoğun Bakım konusunda en az 1 yıl tecrübeli olmak.

1 Hemşire için; Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olmak, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak ve Koroner Yoğun Bakım konusunda en az 1 yıl tecrübeli olmak

1 Hemşire İçin; Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri İçin; Anestezi Önlisans Programı mezunu olmak.

BAŞVURU

Trakya Üniversitesi sağlık personeli alımı başvurular, aşağıdaki evraklarla birlikte 5 Mart tarihine kadar Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

# Başvuru formu
# 1 adet fotoğraf
# KPSS sonuç belgesi
# Mezuniyet belgesi
# Sertifika ve nitelik belgeleri

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.