ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımlarına Devam Ediyor

ÖSYM, sözleşmeli pozisyonda görev alacak uzman personel alımlarına devam ediyor. Başvuru ve detaylar kpsscafe.com.tr adresinde.

ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımlarına Devam Ediyor

ÖSYM, sözleşmeli pozisyonda görev alacak uzman personel alımlarına devam ediyor. Başvuru ve detaylar kpsscafe.com.tr adresinde.

18 Mayıs 2016 Çarşamba 16:38
ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımlarına Devam Ediyor
banner400
ÖSYM Sözleşmeli Uzman Personel Alımlarına Devam Ediyor

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) yayımladığı ilan doğrultusunda sözleşmeli olarak görev alacak personel istihdamları gerçekleştiriyor. Yayımlanan ilan kapsamında adayların tüm niteliklere ve şartlara uyuyor olması gerekli olup, ilan şartlarını ve niteliklerini taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İlgili ilana ve kılavuza mutlaka göz atılması gerekli olup, sayfa aşağısında yer alacak bağlantılar aracılığıyla tüm bilgilere ve detaylara erişim sağlayabilirsiniz.

A) GENEL ŞARTLAR:


a) Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren yukarıda ayrıntısı yer alan bölümünden veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen dört yıllık fakülte veya yüksekokullardan birini bitirmiş olmak.

b) Yukarıdaki tabloda belirtilen dil ve düzeylerde yabancı dil bilgisini, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit
Sınavı, Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı veya bunlara denk kabul edilen sınavlarla
belgelemek.

c) Başkanlığın görev alanı ile ilgili konularda bilgi ve tecrübe sahibi olmak.

B) ÖZEL ŞARTLAR:


a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı
suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

ç) Askerlikle ilişiği bulunmamak,

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Başvurular bu ilanın yayımlandığı tarihte başlayacak ve 27/05/2016 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adayların sınava katılabilmesi için Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, Başkanlığımızın İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 06800 Bilkent/Ankara adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

İlan kılavuzuna ulaşmak için
TIKLAYINIZ.

En güncel personel alım ilanları ve daha fazlası cep telefonunuza bildirim olarak gönderilsin isterseniz KPSS CAFE mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Son Güncelleme: 18.05.2016 16:48
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.