ÖSYM Kamu Personel Alım İlanı Yayımlandı

ÖSYM tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda ÖSYM Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 12 personel alımı yapacağını duyurdu.

ÖSYM Kamu Personel Alım İlanı Yayımlandı

ÖSYM tarafından DPB'de bir personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda ÖSYM Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 12 personel alımı yapacağını duyurdu.

18 Aralık 2017 Pazartesi 08:57
ÖSYM Kamu Personel Alım İlanı Yayımlandı

ÖSYM tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi safyasında bir personel alım ilanı yayımlandı.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, kurum bünyesinde istihdam etmek üzere Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının a bendi kapsamında sigortalı olarak 12 uzman personel alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# Türk Vatandaşı olmak,

# Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

# 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

# Askerlikle ilişiği bulunmamak,

# Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Mezuniyet Şartı ve Kadro Dağılımı

Başvuru

İlana başvurular bugün itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 4 Ocak 2018 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki evrakları Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA 06800 adresinde bulunan İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığına, şahsen veya posta yolu ile göndermesi gerekmektedir.

# Başvuru formu (Bilgisayarda doldurulacak)
# Mezuniyet belgesinin onaylı örneği,
# Yabancı Dil Sınav Sonucu,
# T.C. kimlik numarası beyanı,
# Sabıka kaydı beyanı,
# Yazılı sağlık beyanı,
# Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
# Tecrübe bilgisi,Çalışacağı süre boyunca veya Başkanlıktaki görevi sona ermesinden itibaren iki yıl süre ile görevli olduğu alanla ilgili Başkanlıkça yapılacak sınavlara girmeyeceğine ve 6114 sayılı Kanunun 6 ncı maddesinin onbeşinci fıkrasında yer alan kapsam dâhilindeki yasaklılıklara uyacağına ilişkin taahhüt beyanı.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.